Sitemi google haritalarına nasıl kayıt ederim?

Google - Sitemi google haritalarına nasıl kayıt ederim? ...

vodiax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vodiax

Bilg. Teknikeri / Manisa

Alt 09-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır.Ben wp tabanlı site yapmaya çalışıyorum,nette bazı site isimlerini yazınca arama sonuçlarında haritaları da çıkıyor.Bunu kendi yaptığım siteler için nasıl yapabilirim?

Örneğin: abcofisssleri(nokta)com diye ofis mobilyaları satan bir site yaptım.Bu mobilyaları satan kişinin site adı yazıldığında iş yeri adresinin foto ve haritasının da google da çıkmasını istiyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

karatasmurat55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karatasmurat55

Webmaster / Samsun

Alt 17-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar,umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır.Ben wp tabanlı site yapmaya çalışıyorum,nette bazı site isimlerini yazınca arama sonuçlarında haritaları da çıkıyor.Bunu kendi yaptığım siteler için nasıl yapabilirim?

Örneğin: abcofisssleri(nokta)com diye ofis mobilyaları satan bir site yaptım.Bu mobilyaları satan kişinin site adı yazıldığında iş yeri adresinin foto ve haritasının da google da çıkmasını istiyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Saygılar...
seo çalışması olması lazım tabi meta taglarında iyi olması gerekir
Bu mesajdan alıntı yap