Sitemize grafik tasarım ve css yapılacak - İstanbul

İş Veren İlanları - Sitemize grafik tasarım ve css yapılacak - İstanbul ...

psygoa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

psygoa

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sitemize grafik tasarım ve css yapılacak

Program/Seviye: php ile çalışan sitemze grafik tasarımı yapılacak. çok kısa zamanda uygulamaya geçmemiz gerekiyor.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Bugün işim var seni daha sonraya alabilirim ile tekliflerle gelmeyin. sitemiz çalışmakta alt yapısal düzenlemeler yapılmaktadır. Tema kousundaçok zayıf ve görsellendirmek gerektiğini düşünüyorum. macrocenter tarzında bir tema düşünüyorum açık renklerle değiştirilebilir.

E-posta:

Telefon: 0542 576 17 86
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Sitemize grafik tasarım ve css yapılacak - İstanbulSitemize grafik tasarım ve css yapılacak - İstanbulSitemize grafik tasarım ve css yapılacak - İstanbulSitemize grafik tasarım ve css yapılacak - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap