Sitemize yapılan çirkin itham...

Forum Duyuruları - Sitemize yapılan çirkin itham... Sponsorlu Bağlantılar Kulağımıza gelen " …sitemize benzer bir site görüp, hiç vakit kaybetmeden arı maskotu yapıp çalmıştır. Fikir çalma ile çalışkan olunmaz ancak hırsız olunur... " gibi çirkin ithamlardan dolayı ...

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kulağımıza gelen "…sitemize benzer bir site görüp, hiç vakit kaybetmeden arı maskotu yapıp çalmıştır. Fikir çalma ile çalışkan olunmaz ancak hırsız olunur..." gibi çirkin ithamlardan dolayı forum adminlerine ait olan ve normal üyelerin erişimine ve yönetime kapalı olan bölümde(üst düzey yönetici fikir paylaşımı alanı: Cahit GÜLDEN, Horus, Volkan ve Gökhan TEKİN), yani AdminYönetici odasında “Maskot belirleme.” ile ilgili, Cahit GÜLDEN hocamızın açmış olduğu başlık ve devamında yapılan görüş bildirilerinin olduğu konuyu yayınlama ihtiyacı hissettik.

Bu gibi çirkin ithamları hak etmediğimizi düşünüyor ve amaçlarının sadece sitemizi karalama girişimleri olduğunu siz değerli üyelerimizin de takdirine sunmak için Forum Üst Yönetimi kararı ile forum duyuruları bölümüne taşınmasının uygun olacağını düşündük.

Açılan konu aşağıdaki bağlantıda görüldüğü gibidir.

Tarihleri ile mesajları görmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

Maskot belirleme.

Saygılarımla
Volkan TEKİN
Grafikerler.net

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 28-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Söylenebilecek pek birşey yok aslında.
Herkes neler olduğunun farkındadır diye umuyorum.
'Taklitler asıllarını yüceltir.'
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 28-01-2009 #3
Kurulduğumuz günden beri yayın anlayışımız ve çizgimiz belli. Lütfen artık herkes en iyi bildiği işi yapsın.

Türkiyenin en büyük siteleri arasında 200 küsüratlı siteyiz. Biz işimizi ciddi alıyor sitemizi seviyoruz. Türkiyenin büyük grafikerler topluluğu GRAFIKERLER.NET !

'Taklitler asıllarını yüceltir.':rolleyes:
Bu mesajdan alıntı yap
Erdem Pasa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erdem Pasa

Kişisel Rütbe

Webmaster / İstanbul

Alt 28-01-2009 #4
it ürür,kervan yürür. Sitemize yapılan çirkin itham...
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2009 #5
Hiç şaşırmadım... diyerek başlıyorum cümleme zaten uzun uzun şeylerde söylemek gereksiz.. Kanıtlı, tarihli, saatli, bir fikrin karalanmak istemesi anlam verilemez bir durum.. Madem sizin fikrinizdi neden şimdiye kadar yapmadınız? madem yapmadınız ozman susacaksınız.. Ama meyve veren ağaç taşlanırmış.. Bu atasözünü benimsersek daha çok ithamlar daha çok böyle konular açılır...
Benim hayatta hep uyguladığım bi düşüncem vardır; Eğer 2. isen 1. ile uğraşırsın, Eğer 1. isen 2. senle uğraşır.. Sitemize yapılan çirkin itham... bizler yolumuza devam edelim.. Hezarfen'e sevgiyle tekrar merhaba...
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 28-01-2009 #6
herkesin dediğine kulak asmayalım herkes herşeyi söyler boşverin bilen biliyor milletin ağzı torba değilki büzelim
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 28-01-2009 #7
dedekodu yapana kadar daha hareketli olmalı insan... karalamayi herkes bilir ama biricilik elinde tutmak sadece güçlü yapabilir...
Bu mesajdan alıntı yap
vizyon222 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vizyon222

Matbaacı / Eskişehir

Alt 28-01-2009 #8
ya böle insanlara cezasını bildirmek lazım... kim yapmış bunları öğrenemez miyiz...

sinirlendim açıkcası....
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2009 #9
109.925 Üyesi (ve hergün artan) olan ve bu kadar ciddi bir üye sayısına rağmen bu kadar nizami, sağlıklı, yararlı paylaşım yapabilen bir platform kıskanılmayı hakediyor. Ve bu nedenle başa çıkamayan kişiler iftira atarak egolarını tatmin ediyorlar. Bu oluşum içinde yer alan hiçbir üyenin böyle birşeye kulak asıcağını sanmıyorum. Ben ki 1 aydır burdayım!
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2009 #10
* Aylar öncesinden dile getirilip
sonrasında hayata geçirilmiş bir maskot'un
açıkcası tartışılır yanını göremedim (!)

* 100 bin'i aşmış üye sayısına sahip bir kurumun ki
mesleki değerlerin korunmasında öncülük edercesine mücadelesini veren bir topluluğun
böyle bir ithamla karşılaşması üzüntü vericidir.

* İsmi dahi paylaşıma sunulup ,tek bir düsünce altından cıkmamıs bir maskotun (Hezarfen 'nin ) yükselen değerine taşlama çabasından başka birşey değildir.

" Fısıltıyla denize yelken açan insanların körlerden öğreneceği çok şey var ..."
Saygılarımla,
Selim MERCAN
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çirkin, itham, sitemize, yapilan