Sitenin arayüzü düzeltilmeli!

Forum Hakkında - Sitenin arayüzü düzeltilmeli! ...

feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.

Sitemizin son arayüzü tasarımı, güncellemesinden sonra şaşkınlığımı ifade edecektim ama kısmet bu zamanaymış.

Eleştirilerim şu şekilde;

Güzelliği, estetiği geçtim, ama bu kadar karmaşık bu kadar iç içe bu kadar renkli tek arayüzlü forum burası sanırım. Sayfalara-konulara kesinlikle odaklanamıyorum. Aradığımı bulamıyorum bir süre sonra gözlerim kamaşıyor ve çıkmak zorunda kalıyorum.

İnternette iyi kötü bir çok forum site var. Ama adı grafikerler.net olan bir sitenin kesinlikle bu türden arayüzü olmaması lazım. İşin güzelliğinde değilim ama en azından bu kadar göz yorucu olmasın. Konuları karıştırdığım için ayrıldığım tek forum burası.

Belki kızacaksınız ama Türkiyenin en büyük grafikerler sitelerinden birinde bu şekilde arayüzü ve renk kullanımı olduğunu görünce; aslında lahmacuncu insertlerinin, kebapçı tabelalarının o kadar da kötü olmadığına kanaat getirdim.

Arkadaşlar lütfen gereğini yapalım. En azından renkleri 2'ye 3'e düşürelim.

Parlak renkleri örneğin şu sarı tuşların-barların renklerini mat yapalım. Yazıyı okumakda dehşet zorlanıyoruz o tuşların rengi yüzünden

Rica ediyorum arkadaşlar. Bu değişiklikleri bari yapalım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 28-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar.

Sitemizin son arayüzü tasarımı, güncellemesinden sonra şaşkınlığımı ifade edecektim ama kısmet bu zamanaymış.

Eleştirilerim şu şekilde;

Güzelliği, estetiği geçtim, ama bu kadar karmaşık bu kadar iç içe bu kadar renkli tek arayüzlü forum burası sanırım. Sayfalara-konulara kesinlikle odaklanamıyorum. Aradığımı bulamıyorum bir süre sonra gözlerim kamaşıyor ve çıkmak zorunda kalıyorum.

İnternette iyi kötü bir çok forum site var. Ama adı grafikerler.net olan bir sitenin kesinlikle bu türden arayüzü olmaması lazım. İşin güzelliğinde değilim ama en azından bu kadar göz yorucu olmasın. Konuları karıştırdığım için ayrıldığım tek forum burası.

Belki kızacaksınız ama Türkiyenin en büyük grafikerler sitelerinden birinde bu şekilde arayüzü ve renk kullanımı olduğunu görünce; aslında lahmacuncu insertlerinin, kebapçı tabelalarının o kadar da kötü olmadığına kanaat getirdim.

Arkadaşlar lütfen gereğini yapalım. En azından renkleri 2'ye 3'e düşürelim.

Parlak renkleri örneğin şu sarı tuşların-barların renklerini mat yapalım. Yazıyı okumakda dehşet zorlanıyoruz o tuşların rengi yüzünden

Rica ediyorum arkadaşlar. Bu değişiklikleri bari yapalım.
Merhaba,

Forum yönetimide bu konuda aynı düşünceye sahip ve kısa sürede değişikliğe gidilmesi planlanıyormuş bu konuda. Sitenin arayüzü düzeltilmeli!

Bu mesajdan alıntı yap