siteye eklenen videoların arkaplanını yok etmek

Web Tasarımı - siteye eklenen videoların arkaplanını yok etmek ...

sita isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sita

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
Birçok sitede görmüşsünüzdür,sitenin içeriğine yönelik tanıtımlar yapan bir bay/bayanın konuşması video olarak birçok web sayfasında yer almaktadır.Dreamweaverda yada flashta yaptığım siteye böyle bir hazır video eklemek istiyorum.Ancak videoda diyelimki arkaplan yeşil ve ben bu yeşil rengin gözükmesini istemiyorum.Sadece konuşanı göstermesini,arkaplanında da yine sitenin içeriğinin gözükmesini istiyorum.Bunu yapabilen programlar yada herhangi birşey var mı?
Kısacası photoshopta yaptığımız seçili alanı sil olayını videoya nasıl uygulayabilirz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bahsettiğiniz şey çerçevesiz video olarak geçmektedir. Stüdyo ortamında çekim yapılarak uygulanmaktadır. Bir stüdyoya ve kameraya ihtiyacınız var. Herhangi bir yerde de yapabilirsiniz fakat ışık ayarı çok önemlidir. Güzel bir çekim yapamayabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap