Siteye Girerken Sürekli Şifrenin İstenmesi

Forum Hakkında - Siteye Girerken Sürekli Şifrenin İstenmesi Sponsorlu Bağlantılar Selamün Aleyküm, Arkadaşlar eskiden böyle bir sorun yoktu, sorunu şöyle izah edeyim, siteye girerken Kullanıcı Adı Soyadı ve Şifre giriyorum, "Beni Hatırla" seçili durumda olmasına rağmen her girişte ...

Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 24-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamün Aleyküm,
Arkadaşlar eskiden böyle bir sorun yoktu, sorunu şöyle izah edeyim, siteye girerken Kullanıcı Adı Soyadı ve Şifre giriyorum, "Beni Hatırla" seçili durumda olmasına rağmen her girişte tekrar tekrar Kullanıcı adı ve Şifreyi soruyor. Bundan bir kaç ay önce, "Beni Hatırla" seçili yapıyordum, siteye girerken direkt giriyordum, Ad Soyad ve Şifre istemiyordu, bunun bir çözümü var mı ve ne yapmak lazım?, diğer site(lere) girerken öyle bir sorun yaşamıyorum. Soruyla ilgili görseller aşağıdadır. Siteye giriş göselleri, teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sarp111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarp111

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
forumun bi bölgesine girin konuyu aç veya cevap ver2 sinden birine gir sana karşına çıkacak olan üyelik panali orda kullanıcı adı şifrenizi girdiğiniz altta seçenek seçili beni hatırla giriş yapın şuan ben öyle yapıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 10-09-2013 #3
Çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun, dediğiniz şekilde deneyeceğim.
Bu mesajdan alıntı yap