siteye video ekleme sorunu yardım lütfen

Dreamweaver - siteye video ekleme sorunu yardım lütfen ...

workmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 15-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar siteye eklediğim videolar çalışmıyor.daha önceden normaldi.bi ara quicktime ı kaldırmıştım.şimdi quicktime yüklenmiyor active x hatası veriyor(error 46).quicktime olmadan plugin ekleyemiyorum.bilen arkadaşlar yardım ederse çok makbule geçer.şimdiden sagolun:crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Unicorn Design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Unicorn Design

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dostum biraz daha net anlatırmısın
siteni local'de mi deniyorsun, hangi kodlarla ekliyorsun video dosyasını, hangi formatı kullanıyorsun vs bu yazdığınla ancak varsayıma dayalı bilgi verebilir insanlar
Bu mesajdan alıntı yap

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 15-05-2010 #3
dostum biraz daha net anlatırmısın
siteni local'de mi deniyorsun, hangi kodlarla ekliyorsun video dosyasını, hangi formatı kullanıyorsun vs bu yazdığınla ancak varsayıma dayalı bilgi verebilir insanlar
dostum kod yazmıyorum dreamweverda plugin ekliyorum hani varya common/medya/plugin... bu şekilde yapıyorum önizleme yaptıgımda video açılmıyor hatta videoyu oynatmak için alttaki araç çubugu bile gelmiyor.quicktime gerekiyor fakat quicktime zımbırtısıda bi türlü çalışmıyor.active x hatası veriyor.umarım anlamışşsındır valla artık sıtkım sıyrıldı bu işten...:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
lucasgursaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lucasgursaka

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 15-05-2010 #4
aldığınız hata acaba active x hatasımı yoksa x active mi siteye video ekleme sorunu yardım lütfen
ön izleme yaptığınızda gözükmediğine göre siteye video ekleme sorunu yardım lütfen seçenekler - özel düzey orta- düşük - çok düşük seçeneklerini bulup sıfırlamayı denermisin
Bu mesajdan alıntı yap

workmedya

Hiç Biri / Konya

ünlem
Alt 16-05-2010 #5
aldığınız hata acaba active x hatasımı yoksa x active mi siteye video ekleme sorunu yardım lütfen
ön izleme yaptığınızda gözükmediğine göre siteye video ekleme sorunu yardım lütfen seçenekler - özel düzey orta- düşük - çok düşük seçeneklerini bulup sıfırlamayı denermisin
kardeş quicktime ı açmaya çalışınca bu çıkıyor umarım anlarsınsiteye video ekleme sorunu yardım lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
escoder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

escoder

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-05-2010 #6
Dw den eklenen videolar benım bılgıdım kadarıyla quicktime ile bırlıkte acısıyor yanı ben Dw cd sı kurdugumda otomatık olarak quicktime kuruluyo ve quicktime ıle neler yapabılıcegım anlatıyo...
quicktime ı bı sekılde halletmeye calıs tekrar ınternetten bul kur oyle dene bakalım olcakmı
kusura bakma hocam fazla bılgıye sahıp deılım ama belkı yorumum aklında bı fıkır uretmene yarar selametle
Bu mesajdan alıntı yap

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 18-05-2010 #7
Dw den eklenen videolar benım bılgıdım kadarıyla quicktime ile bırlıkte acısıyor yanı ben Dw cd sı kurdugumda otomatık olarak quicktime kuruluyo ve quicktime ıle neler yapabılıcegım anlatıyo...
quicktime ı bı sekılde halletmeye calıs tekrar ınternetten bul kur oyle dene bakalım olcakmı
kusura bakma hocam fazla bılgıye sahıp deılım ama belkı yorumum aklında bı fıkır uretmene yarar selametle
ilgin için teşekkür ederim çok ugraştım ama bu acive x dosyalarını yüklemeyi beceremedim intenettede çok aradım türk sitelerde pek karşılaşmadım çözümle yabancı sitelerde bikaç bişey var oda olmadı...artık flv eklemekte buldum çözümü..aynı sorunu yasayan olursa ortak bi fikir oluşturma açısından buraya mail adresimi yazayım.
Bu mesajdan alıntı yap