Siteyi Ekrana Oranlamak

Css - Siteyi Ekrana Oranlamak Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar konu doğru yerde mi tam bilmiyorum (birazda olsun alakalı yerde ) ama biraz mühim . Çalıştığım yerde eğitim sınıfları var ve bunlar için akıllı ekran yada tekno ...

Siteyi Ekrana Oranlamak
ibrahimaltay17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibrahimaltay17

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya23

Siteyi Ekrana Oranlamak

Alt 17-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar konu doğru yerde mi tam bilmiyorum (birazda olsun alakalı yerde Siteyi Ekrana Oranlamak ) ama biraz mühim Siteyi Ekrana Oranlamak .

Çalıştığım yerde eğitim sınıfları var ve bunlar için akıllı ekran yada tekno pano artık tam adı neyse öyle bir şey yapıcam. Bu bankalarda yada pttde flan var sıra yazıyor reklam ve kampanyalar yazıyor duyurular bölümü var öyle birşey işte. Bu yaptığım Lcd tvde kapı girişine asılacak ve online güncellenecek. Host üzerinden Asıl sorun bu ekran için çözünürlüğü nasıl ayarlıcam ben ekran boyutu belli değil tvlerde nasıl oluyor çözünürlük nasıl ayarlıcam

Siteyi Ekrana Oranlamak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

berk35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berk35

Grafiker / İzmir

Alt 19-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tüm özellikleri 100% yani responsive yaparak çözebilirsin. en iyi seçenek bu senin için.
Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 19-09-2013 #3
ekran çözünürlükleri farklı ise responsive olarak hazırlayabilirsin ekran göre tasarım kendini şekillendirir. Ya da tasarımı sadeleştirerek genişlik değerlerini %100 yaparsın ya da iyi bir jscript bilgin varsa kendinde ekran boyutunu hesaplatıp jscript kodlarla tasarıma müdahale ederek tasarımı şekillendirebilir. İstediğin şey çok kolay olmamakla birlikte uzmanlık gerektiren bir iş kolay gelsin. Bir iki satır kodla ya da basit bir şekilde anlatılacak bir iş değil bu sebepten yüzeysel anlattım.
Bu mesajdan alıntı yap
ibrahimaltay17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibrahimaltay17

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 19-09-2013 #4
jscript kodlama bilgim yok ama responsive özelliği ile deniyorum. Bilgiler için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap