Sıvama Kartvizit Basım - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Sıvama Kartvizit Basım - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Sıvama Kartvizit Basım Şehir: Türkiye Geneli İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli Maliyet: Tasarım: Hariç İşin teslim edilme süresi: 1 Hafta İşle ilgili açıklama: Sıvama kartvizit basımı (280 ...

tiyatrol isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tiyatrol

Yrd. Grafiker / Amasya

Alt 05-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sıvama Kartvizit Basım

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet:

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 1 Hafta

İşle ilgili açıklama: Sıvama kartvizit basımı (280 gr 2 kartvizit üst üste sıvanacak) yapacak sürekli çalışabileceğim matbaa arıyorum. Fiyatlarınızı bekliyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Sıvama Kartvizit Basım - Türkiye Geneli - Sıvama Kartvizit Basım - Türkiye Geneli ya da Sıvama Kartvizit Basım - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Sıvama Kartvizit Basım - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Sıvama Kartvizit Basım - Türkiye Geneli | Sıvama Kartvizit Basım - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

istanbulbaski isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istanbulbaski

Matbaacı / İstanbul

Alt 14-05-2011 #3
Kartvizitleriniz kaç adet, kaç renk? Kağıt türü nedir ? Selefon var mı ve giyotin kesim mi ?

Fiyatı belirleyen çok unsur var. Detayları belirtmezseniz forumda fiyat çıkartamazlar.