Sıvı laminasyon mak . - sıvı laminasyon makinası arıyorum - Türkiye Geneli

İkinci El Ürün Almak İsteyenler - Sıvı laminasyon mak . - sıvı laminasyon makinası arıyorum - Türkiye Geneli ...

nurdijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nurdijital

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 05-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sıvı laminasyon mak . - sıvı laminasyon makinası arıyorum

Marka / Model: SIVI LAMİNASYON MAK .

Ürün ile ilgili açıklama: Sıvı laminasyon işi yapmak istiyorum ve bütçeme göre ikinci el bir sıvı laminasyon makinası almakta kararlıyım bu konuyla ilgili beni aydınlatacak yada böyle bir makina satan arkadaslar ciddi alıcıyım bana ulaşın.

E-posta:

Telefon: 0507 487 92 12
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Sıvı laminasyon mak . - sıvı laminasyon makinası arıyorum - Türkiye GeneliSıvı laminasyon mak . - sıvı laminasyon makinası arıyorum - Türkiye GeneliSıvı laminasyon mak . - sıvı laminasyon makinası arıyorum - Türkiye GeneliSıvı laminasyon mak . - sıvı laminasyon makinası arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap