siyah beyaz calışmalar için tavsiye isteği

Temel Tasarım İlkeleri - siyah beyaz calışmalar için tavsiye isteği Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar ben yerel bir gazetede reklam hazırlıyorum ancak reklamların neredeyse tamamı siyah beyaz tasarım da seçeneklerim azalıyor birçok çeşit reklam geliyor ve ben sürekli siyah beyaz ile ...

xxarslxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xxarslxx

Matbaacı / Sakarya

Alt 03-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar ben yerel bir gazetede reklam hazırlıyorum ancak reklamların neredeyse tamamı siyah beyaz tasarım da seçeneklerim azalıyor birçok çeşit reklam geliyor ve ben sürekli siyah beyaz ile neler yapabilirim diye düşünüyorum her türlü tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum biliyorumki burada bu işe gönül vermiş usta olmuş veya usta olma aşamasında birçok arkadaşımız var şimdiden teşekkür ederim saygılar...

Yardım ve Tavsiyelerinizi bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 03-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
siyahın tonlarıyla oynarsan çok hoş şeyler çıkabilir. zemin beyazdayken yazıya %70-80 siyah vererek de güzel işler çıkabilir. Yada şöyle yapabilirsin sen yine ilanını renkli çalış sonra siyah beyaz a çevirebilirisn o zaman grayscala olacaktır siyah beyaz calışmalar için tavsiye isteği
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
siyah, beyaz, calmalar, iin, tavsiye, istei