Siyah İstanbul Reklam'a Art Director | Ümraniye - İstanbul

İş Veren İlanları - Siyah İstanbul Reklam'a Art Director | Ümraniye - İstanbul ...

mutti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mutti(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 1 Hafta önce #1
Sponsorlu Bağlantılar

Siyah İstanbul Reklam'a Art Director | Ümraniye

Program/Seviye:
illistrator
Corel
Photoshop
3D

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ümraniye'deki Reklam Fabrikamızda çalışacak, kurumsal firmaların projelerinde aktif rol alacak, yenilikçi, konsept çalışmalarını yürütebilecek ve tasarım yönü kuvvetli Art Director takım arkadaşı arıyoruz.

Fabrikamız şu an Ümraniye'de yakın zamanda Tuzla'ya taşınacak o civardaki arkadaşlarda iletişime geçebilirler, Ümraniye'den servisimiz olacaktır Tuzla Fabrikaya

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 1 Hafta önce #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Siyah İstanbul Reklam'a Art Director | Ümraniye - İstanbulSiyah İstanbul Reklam'a Art Director | Ümraniye - İstanbulSiyah İstanbul Reklam'a Art Director | Ümraniye - İstanbulSiyah İstanbul Reklam'a Art Director | Ümraniye - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Atakan17172 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atakan17172

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 1 Hafta önce #3
merhabalar şuan yeni mezun oluyorum önerdiğiniz programlara hakimim ekstra olarak hatta kurgu programı biliyorum sizinle çalışmak isterim
Bu mesajdan alıntı yap