Siyer Kitap Kapak Calismasi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Siyer Kitap Kapak Calismasi Sponsorlu Bağlantılar Görüşlerinizi bekliyorum... Teşekkürler......

kardelen2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kardelen2010

Grafiker / Çanakkale

Alt 29-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Görüşlerinizi bekliyorum... Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kardelen2010

Grafiker / Çanakkale

Alt 30-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaslar yorum yapan yokmu
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 30-07-2012 #3
Elinize sağlık. Bence üstteki daha uygun çünkü alttakinde kapağın çekiciliği kaybolmuş biraz arka kapak fotosundan dolayı. Bir de sırt yazısı kitap yatay konulduğunda ters kalıyor. Yukarıdan aşağıya yazarsanız daha doğru olur sanırım. Ayrıca bu kitabın bir yazarı, bir yayın evi yok mudur acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 31-07-2012 #4

Görüşlerinizi bekliyorum... Teşekkürler...
Sayın meslektaşım ellerine sağlık genel olarak güzel bir çalışma olmuş. Fakat zamanında kitap kapağı çalışmaları da yapmış biri olarak bi kaç ekleme yapmak istedim yapılan yorumlara.
Arka kapaktaki kubbeyi ön kapağa koymalı ve sağ veya sol taraftan birazının görünmesini sağlamalısın. Hz. Muhammed (sav) yazısı da hoş duruyor fakat siyeri ön tarafa aldığın kubbenin içerisine daha küçük bir şekilde yazarak Hz. Muhammed (sav) yazısının altında kalmasını sağlamalısın. Arka kapak 1.ci çalışmadaki gibi sade olmalı. Şimdilik bunları yaparsan çalışmanın daha iyi durduğunu göreceksin kolay gelsin başarılarının devamını diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

kardelen2010

Grafiker / Çanakkale

Alt 31-07-2012 #5
Elinize sağlık. Bence üstteki daha uygun çünkü alttakinde kapağın çekiciliği kaybolmuş biraz arka kapak fotosundan dolayı. Bir de sırt yazısı kitap yatay konulduğunda ters kalıyor. Yukarıdan aşağıya yazarsanız daha doğru olur sanırım. Ayrıca bu kitabın bir yazarı, bir yayın evi yok mudur acaba?
Tesekkurler arkadaslar
Bu mesajdan alıntı yap

kardelen2010

Grafiker / Çanakkale

Alt 01-08-2012 #6
Sayın meslektaşım ellerine sağlık genel olarak güzel bir çalışma olmuş. Fakat zamanında kitap kapağı çalışmaları da yapmış biri olarak bi kaç ekleme yapmak istedim yapılan yorumlara.
Arka kapaktaki kubbeyi ön kapağa koymalı ve sağ veya sol taraftan birazının görünmesini sağlamalısın. Hz. Muhammed (sav) yazısı da hoş duruyor fakat siyeri ön tarafa aldığın kubbenin içerisine daha küçük bir şekilde yazarak Hz. Muhammed (sav) yazısının altında kalmasını sağlamalısın. Arka kapak 1.ci çalışmadaki gibi sade olmalı. Şimdilik bunları yaparsan çalışmanın daha iyi durduğunu göreceksin kolay gelsin başarılarının devamını diliyorum.
tavsiyelerini dikkate alacagim tesekkur ederim arkadasim
Bu mesajdan alıntı yap