sizce anadolu grafik bölümünü tercih etmeli miyim?

Kantin - sizce anadolu grafik bölümünü tercih etmeli miyim? Sponsorlu Bağlantılar ben meslek lisesi bilgisayar mezunuyum photoshop web tasarımı flash vs çok başarılıyım ama yetenek sınavından korkuyorum yanı çizimime okadar güvenemiyorum web tasarımı falan benim işim ama el çizimin ...

nesli_AR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nesli_AR(28)

Bilg. Teknikeri / Sakarya

Alt 19-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben meslek lisesi bilgisayar mezunuyum photoshop web tasarımı flash vs çok başarılıyım ama yetenek sınavından korkuyorum yanı çizimime okadar güvenemiyorum web tasarımı falan benim işim ama el çizimin çok iyi deil
grafiiker olmayı da çok istiyorum ama çizimler beni korkutuyor şimdi neyapmalıyım acil cevab verirseniz sevinirim ?pls
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 19-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yetenek sınavına kadar sana tavsiyem ne görüyosan çiz çizdikçe elin alışacaktır sakın vazgeçme bi kafede otururken bile kağıt yoksa bi gazetenin kenarına çiz yine çiz. Ayrıca çok istiyosan başarırsın vazgeçme bence korma. Sana tavsiyem bu peşini bırakma derim ben.
Bu mesajdan alıntı yap
nesli_AR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nesli_AR(28)

Bilg. Teknikeri / Sakarya

Alt 19-07-2008 #3
saol canım fikrini değerlendiricem
Bu mesajdan alıntı yap
burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 19-07-2008 #4
Ayrıca eğer gerçekten istiyosan sakın çizmeye ara verme. Ben okuldan mezun olduğumdan beri çizim yapmıyorum pek fazla genelde bilgisayar başındayım. Çok geriledim sizce anadolu grafik bölümünü tercih etmeli miyim?
Bu mesajdan alıntı yap
mr.circassian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.circassian

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 22-07-2008 #5
üniversite de diğer derslere oranla bilgisayar ve program bilgisi o kadar geride kalıyor ki ne kadar program bildiğinin hiçbir önemi kalmıyor.grafiker olmak istiyorsun fakat ilk iki sene sana programlar ya da bilgisayarla ilgili çok bişey öğretmeyecekler.eğer piyasa da grafiker olarak iş yapmak istiyorsan 2 yıllık grafik bölümüne gitmeni tavsiye ederim.Ve şu da var Anadolu mu seni seçecek sen mi anadoluyu seçeceksin?sizce anadolu grafik bölümünü tercih etmeli miyim?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
anadolu, bölümünü, etmeli, grafik, miyim, sizce, tercih