Sizce benden Grafiker olurmu ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum

Deneme Çalışmalar - Sizce benden Grafiker olurmu ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum Sponsorlu Bağlantılar Lütfen eksiklerimi, hatalarımı söyleyin...

TRahmi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TRahmi

Öğrenci (Diğer) / Afyonkarahisar

Alt 14-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Lütfen eksiklerimi, hatalarımı söyleyin Sizce benden Grafiker olurmu ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

TRahmi

Alt 14-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Neden kimse fikirlerini dile getirmiyor ? iyi veya kötü bişeyler duymak istiyorum arkadaşlar lütfen Sizce benden Grafiker olurmu ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
anselmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anselmus

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-03-2012 #3
Gökyüzü bölümüne konan fotograflar anlamsız olmuş. Kenarlara konabilirdi. Slogan tarihin ve yeşilin buluşması ama ana fotograf bunu yansıtmıyor. Üçler kayası köyü yazısındaki renkler uyumsuz. Yazı havada gibi duruyor. Gölge de olmamalı. Başarılar dilerim. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 14-03-2012 #4
Belki de hevesini kırmamak içindir?

Madem iyi kötü bir şeyler bekliyorsun yazıyorum..

* Öncelikle sloganın ile çalışman birbirine örtüşmüyor.. Çöl ortamı gibi bir görsel koyup ''Yeşil ile tarihin buluşması'' tezat oluşturuyor..İnsanın aklında 'kimi kandırıyorsun yahu demek geçiyor..
* Yine eklediğiniz görseller deki tarihsel yapılar neyse de, o sağlı sollu çiçekler nedir? Tarih ve yeşilden etkilenip doğan çiçekler mi?
* Sayfa yapısına göre mizanpajınız yanlış. Görsel yerleştirme ve görsel renk ayarları yanlış.
* Bütün görsellerin altında beyaz drop shadow var iken sağdaki çiçeğin altında neden siyah gölge var?
* Facebook sayfanızın adını değiştirmenizde fayda var. Her ne kadar köy olduğunu siz bilsenizde ilk bakışta anlamayan biri için ....koyunu sevenler grubu gibi..

Heves kırmak için değil, yapıcı bir eleştiri olsun diye yazıyorum. Tarihi dokusunu ön plana çıkartarak, görseller üzerine biraz daha düşerek ve sayfa üzerindeki duruşlarını ''evet budur'' deyinceye kadar çalışmaya devam..

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

TRahmi

Alt 14-03-2012 #5
Gökyüzü bölümüne konan fotograflar anlamsız olmuş. Kenarlara konabilirdi. Slogan tarihin ve yeşilin buluşması ama ana fotograf bunu yansıtmıyor. Üçler kayası köyü yazısındaki renkler uyumsuz. Yazı havada gibi duruyor. Gölge de olmamalı. Başarılar dilerim. Kolay gelsin.
Fotoğrafların dizilişinin farklı olabileceğinden bahsediyorsunuz galiba. Yazı en iyi o şekilde yerleştirebildim şuan için. Teşekkürler Sizce benden Grafiker olurmu ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

TRahmi

Alt 14-03-2012 #6
Belki de hevesini kırmamak içindir?

Madem iyi kötü bir şeyler bekliyorsun yazıyorum..

* Öncelikle sloganın ile çalışman birbirine örtüşmüyor.. Çöl ortamı gibi bir görsel koyup ''Yeşil ile tarihin buluşması'' tezat oluşturuyor..İnsanın aklında 'kimi kandırıyorsun yahu demek geçiyor..
* Yine eklediğiniz görseller deki tarihsel yapılar neyse de, o sağlı sollu çiçekler nedir? Tarih ve yeşilden etkilenip doğan çiçekler mi?
* Sayfa yapısına göre mizanpajınız yanlış. Görsel yerleştirme ve görsel renk ayarları yanlış.
* Bütün görsellerin altında beyaz drop shadow var iken sağdaki çiçeğin altında neden siyah gölge var?
* Facebook sayfanızın adını değiştirmenizde fayda var. Her ne kadar köy olduğunu siz bilsenizde ilk bakışta anlamayan biri için ....koyunu sevenler grubu gibi..

Heves kırmak için değil, yapıcı bir eleştiri olsun diye yazıyorum. Tarihi dokusunu ön plana çıkartarak, görseller üzerine biraz daha düşerek ve sayfa üzerindeki duruşlarını ''evet budur'' deyinceye kadar çalışmaya devam..

Kolay gelsin.
Bu eleştiriniz inanın acayip gaza getirdi beni Sizce benden Grafiker olurmu ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum

-Sağ ve soldakiler çiçek değil Afyonkarahisar'ın meşhur Haşhaş'ı o yüzden sağlı sollu koydum.
-Ve sloganı da bu yüzden öyle yazdım. ama genel görüntüleri pek yansıtamadım galiba.
-Sağdaki haşhaşın gölgesinin siyah olduğunu yeni farkediyorum Sizce benden Grafiker olurmu ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum
-Sayfa ismini değiştiremiyorum artık ve bu benim de aklıma gelmişti ki siz de bunu tasdiklediniz.

Son olarak eleştirinizi göz önünde bulundururak çalışacağım bundan sonra. Çok teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-03-2012 #7
Bu eleştiriniz inanın acayip gaza getirdi beni Sizce benden Grafiker olurmu ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum

-Sağ ve soldakiler çiçek değil Afyonkarahisar'ın meşhur Haşhaş'ı o yüzden sağlı sollu koydum.
-Ve sloganı da bu yüzden öyle yazdım. ama genel görüntüleri pek yansıtamadım galiba.
-Sağdaki haşhaşın gölgesinin siyah olduğunu yeni farkediyorum Sizce benden Grafiker olurmu ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum
-Sayfa ismini değiştiremiyorum artık ve bu benim de aklıma gelmişti ki siz de bunu tasdiklediniz.

Son olarak eleştirinizi göz önünde bulundururak çalışacağım bundan sonra. Çok teşekkür ediyorum.
Gaza gelmenizi onaylarım Sizce benden Grafiker olurmu ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum Önemli olan öğrenme ve üretme çabası içinde daha verimli işler çıkartmak istemeniz. Araştırın, uygulayın, beklediğiniz sonucu alamıyorsanız sorun öğrenin. Eminim sizdeki bu istek oldukça bende dahil olmak üzere çokça yardımcı olacak arkadaş vardır..Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

TRahmi

Alt 15-03-2012 #8
Gaza gelmenizi onaylarım Sizce benden Grafiker olurmu ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum Önemli olan öğrenme ve üretme çabası içinde daha verimli işler çıkartmak istemeniz. Araştırın, uygulayın, beklediğiniz sonucu alamıyorsanız sorun öğrenin. Eminim sizdeki bu istek oldukça bende dahil olmak üzere çokça yardımcı olacak arkadaş vardır..Kolay gelsin..
kesinlikle katılıyorum istekli olduğumu düşünüyorum ve bundan sonra sizin de desteklerinizle güzel işler çıkaracağım teşekkürler Sizce benden Grafiker olurmu ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Mamy22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mamy22

Yrd. Grafiker / Edirne

Alt 21-03-2012 #9
iyi çalısmalar kardeş biraz basit ama basit olsa bile çalısma calısmadır ve titizlikle yapılmış tebrikler Sizce benden Grafiker olurmu ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 21-03-2012 #10
olur olur zamanla =)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları