Sizce en iyi haftalık mizah dergisi hangisi?

Basılı Yayınlar - Sizce en iyi haftalık mizah dergisi hangisi? Sponsorlu Bağlantılar Evet arkadaşlar soruyorum.Takip ettiğiniz kadarıyla en kaliteli espriyi ve çizgiyi sunan haftalık mizah dergisi hangisi?Leman mı,Penguen mi yoksa Uykusuz dergisi mi?Oylamaya göre ben de hangi dergide çizeceğimi kararlaştırayım..şaka ...

Anketimiz: En iyi haftalık mizah dergisi sizce hangisi ?
Leman 33 42,86%
Penguen 25 32,47%
Uykusuz 19 24,68%
Katılımcı sayısı: 77. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır
Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 25-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet arkadaşlar soruyorum.Takip ettiğiniz kadarıyla en kaliteli espriyi ve çizgiyi sunan haftalık mizah dergisi hangisi?Leman mı,Penguen mi yoksa Uykusuz dergisi mi?Oylamaya göre ben de hangi dergide çizeceğimi kararlaştırayım..şaka şakaSizce en iyi haftalık mizah dergisi hangisi?

Bu arada nedenlerinide yorumlayabilirsek daha net bir anket gerçekleştirmiş oluruz diye düşünüyorum..ilginiz için şimdiden teşekkürler..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 25-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Leman bence, nedeni ?

“Arka Sayfa Güzeli”, “Ön Sayfa Dilberi” gibi tanımlarla artık Türk medya literatürüne girmiş böyle bir anlayış, dünyanın hiçbir ciddi gazetesinde yok. Ancak Başbakan’ın kendisini eleştiren gazeteler için “boy boy çıplak kadın resimlerinize müdahale ettik mi?” çıkışına katılamadığımız gibi “orda dur” diyebilenleri seviyorum.
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2008 #3
Penguen diycem bende bu sene özellikle yaptıkları bazı kapaklar çok ilgimi çekmişti içerik olarakda daha eglenceli buluyorum acıkcası...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

ozgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgun

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 26-02-2008 #4
hocam leman eskidir leman kültürdür belki doğru en iyisidir ama artık eskidi
bence uykusuz yani kendi adıma en iyi çizer yada yazar dediğimde oradakiler aklıma geliyo penguende tabi ayrı bi süper ama uykusuz varken bence 2, sırada
mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 26-02-2008 #5
ben de penguen dergisinin sıkı okurlarındandım fakat en sevdiğim çizerler (yiğit özgür, ersin karabulut gibi) ayrılıp uykusuz dergisini oluşturunca kafam karıştı. Galiba dergilerden ziyade çizerler önemli benim içinSizce en iyi haftalık mizah dergisi hangisi?
GraphiClubeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GraphiClubeR

Grafiker / Kütahya

Alt 01-03-2008 #6
bence lemanın esprı anlayısı cogunlukla belaltı.yanı daha fazla sunumu yok okura.penguen oncelerı ıyı gelıyodu(sımdılerde nasıl bılmıyorum)cunku yıgıt ozgur ersın karabulut vs. ordaydı okuyodum.patates baskısı da mukemmeldı.sımdı nasıl oldu bılmıyorum ama eskı performansının oldugunu dusunmuyorum.bana sorarsanız 1. uykusuz 2.penguen 3.leman sıralaması en dogru olur.saygılar...
Alt 07-03-2008 #7
Bence leman
ben daha kısa donla gezerken leman vardı Sizce en iyi haftalık mizah dergisi hangisi?
azmı küpürlerini kesip odama astım her gün bakıp bakıp güldüm Sizce en iyi haftalık mizah dergisi hangisi?
TenTaTivE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TenTaTivE

Desinatör / Bursa

Alt 09-03-2008 #8
uykusuz..çünkü en kaliteli çizerler orada
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 11-03-2008 #9
bence uykusuz.
hepsinin her sayısını gördüğümü söyleyemem ama uykusuzu çok sevdim.
uykusuzun bir takvimi mevcut bende, çok şeker Sizce en iyi haftalık mizah dergisi hangisi?
CHEss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CHEss(40)

Webmaster / İstanbul

Alt 15-03-2008 #10
ankette olan 3 mizah dergisi lemanın faf takımından çıkmalar Sizce en iyi haftalık mizah dergisi hangisi?

leman tek geçerim Sizce en iyi haftalık mizah dergisi hangisi?) hiç bir sayısını kaçırmadım kaçırmayıda düşünmüyorum
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
dergisi, haftalik, haftalık, hangisi, iyi, leman, mizah, mizah dergisi, penguen, sizce, uykusuz