sizce en iyi kaliteli hangisidir? hangisi tercih edersiniz?

Anketler - sizce en iyi kaliteli hangisidir? hangisi tercih edersiniz? Sponsorlu Bağlantılar ya kusura bakma bu siteye uygun değil ama meraklıtan açtım konuyu çünki kararsız kalıyorumda ) iglendireseniz sevinrim arçelik bosch sıemens beko vestel...

Dosya23

Alt 06-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ya kusura bakma bu siteye uygun değil ama meraklıtan açtım konuyu çünki kararsız kalıyorumda sizce en iyi kaliteli hangisidir? hangisi tercih edersiniz?) iglendireseniz sevinrim sizce en iyi kaliteli hangisidir? hangisi tercih edersiniz?
  • arçelik
  • bosch
  • sıemens
  • beko
  • vestel
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 06-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Siemens'i tercih etmiştim.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2008 #3
arçelikle beko zaten aynı fabrikasyon; bosch eski... "üstün alman teknolojisi derler ya..." iyi demek ki bu zamana kadar gelmiş. siemens görüntü olarak güzel reklamları da güzel... hepsi aynı... paran varsa çok sorun olmuyor sizce en iyi kaliteli hangisidir? hangisi tercih edersiniz? alfred bosch demiş ki, "insan kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim" ama o bir ölü... yaşayanlar ne düşünüyor bilemem. birşeyler alacaksan gez bak, hepsi aynı aslında... indirimler bile aynı zamanda çoğunlukla aynı şartlarda...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
edersiniz, hangisi, hangisidir, iyi, kaliteli, sizce, tercih