sizce free olarakmı yoksa sirket mi

Graficafe - sizce free olarakmı yoksa sirket mi Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar sizce free tasarımcı olmak mı daha iyi yoksa şirket te calışan bir tasarımcı olmak daha iyi bunu aslında kendim için ön bilgi alma için soruyorum suan bir ...

tarık_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarık_

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar sizce free tasarımcı olmak mı daha iyi yoksa şirket te calışan bir tasarımcı olmak daha iyi bunu aslında kendim için ön bilgi alma için soruyorum suan bir şirketteyim ama kendime calışmak istiyorum ofis tarzın da
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Andrerendless isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Andrerendless

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu bizim söylememizle olacak birşey değil. kendini nasıl daha rahat, daha eğlenir ve daha paralı hissediceksen ona karar ver. sen bizden gelecek çizmemizi istiyorsun. bence kendin karar versen daha doğru olur sizce free olarakmı yoksa sirket mi bu benim fikrim sizce free olarakmı yoksa sirket mi
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 04-06-2009 #3
size birçok fikir gelir. Bu kişinin kendine ait bir seçimidir. Yorumlar değerlidir ama yorumlara göre hareket etmek sizin hayatınızı önemsiz kılar.
Bu mesajdan alıntı yap
tarık_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarık_

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2009 #4
yorumlarınız için tesekkürler arkadaslar aslında benim kafamda free olarak calışmak var karsılasabileceğim sorunlar varmı yada nasıl kendimi tanıtmalıyım
Bu mesajdan alıntı yap