Sizce gerçekten grafiker olmalımıyım?

Kantin - Sizce gerçekten grafiker olmalımıyım? Sponsorlu Bağlantılar merhaba ben henuz unıversıteyede gıtmıorum gercı ama. ben 15 yasındayım lıse1 e gıdıorum tabı artık lıse 2 sayılırız orası ayrı.ama alan secıcez ve ona gorede meslegımızı olcz yanı.sımdı ...

Alt 11-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba ben henuz unıversıteyede gıtmıorum gercı ama. ben 15 yasındayım lıse1 e gıdıorum tabı artık lıse 2 sayılırız orası ayrı.ama alan secıcez ve ona gorede meslegımızı olcz yanı.sımdı benım onumde bence 2 secenek var.bnm ıngılızcm ıyı.ama cızımım de ıyı.e bılgısayar kullanmayı da bılorm.dıl bolumunu secersem kesın dılcı olucam. ama bıyanım tmyı de secmek ıstıo cunku tmden grafıkerlık olunuomus.etrafımdakı kıme sorduysam herkes apısıp kalıo yanı ne dsemkı fln oluo onlarda sunu ol bunu ol demıolr. sızde grafıkersınız sızın dusuncelerınız benım ıcın onemlı.söle dıım photoshopda kendımce oynamayı sevıorum mesela.hatta kendı logomu yaptımda daha bugun kayıt oldgmdn dolayı sıtenıze nası koycm bılmıorm. ve ben 7. sınıftan berı grafıker olmk ıstıorum hayalım yanı bıyerde. ama bazı ınsanlarda grafıkerlıkte para yok felan dıo.nebılım ya dıl mı secım tm mı secım ne olım sızce? lutFENNN! yorum yapın en azından bişe deyin. tşkkrler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 11-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"Sizce gerçekten grafiker olmalımıyım?" diye bize soruyorsan eğer, sakın grafiker olma derim ben.
"Ben grafiker olmalıyım" diyebiliyorsan, içinde en ufak bir kararsızlık yok ise, grafiker ol diyebilirdim ama gördüğüm kadarıyla durum öyle değil.

diğer seçenekte dil demişsin, ingilizcem iyi demişsin ama önce Türkçe'ni geliştir diyebilirim bu konuda da.

forumda yeniymişsiniz. aramıza hoşgeldiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 11-06-2008 #3
7. sınıftan berı grafıker olmk ıstıorum hayalım yanı bıyerde. ama bazı ınsanlarda grafıkerlıkte para yok felan dıo

bana sevdigim bir hocam okulda şunu sölemişti
üniversite genelde iki amaçlı okunur
1 ileride iyi paralar kazanmaktır amaç
yada hayatın boyunca sevdigin yapmaktan hoşlandıgın bir meslek sahibi olmak
ben ikincisini sectim ve çok mutluyum istedigim bir işi yapıyorum
seçtigim meslegi sevdigim için olumsuz yönlerini görmiyebiliyorsun ama sadece para için bu işi yaparsan olumsuzluklar seni daha çok sıkıcaktır ve mutsuz olucaksın
bu benim tercihim ama bu meslek sevilerek yapılmalı.....
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-06-2008 #4
bence seni ne mutlı edecekse hayallerinin peşinden git.ama okulunuda oku mutlaka
Bu mesajdan alıntı yap
burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 11-06-2008 #5
Grafiker olmak için başkalarına sorma bence. Gerçekten grafiker olmak istiyosan grafiker ol. Eğer içinden geliyosa grafiker olmalısın yani bu tamamen sana kalmış bir konu. Bu soruyu kendine sormalısın.
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 11-06-2008 #6
Grafiker olmak için başkalarına sorma bence. Gerçekten grafiker olmak istiyosan grafiker ol. Eğer içinden geliyosa grafiker olmalısın yani bu tamamen sana kalmış bir konu. Bu soruyu kendine sormalısın.
Ne grafikerim ne tasarımcıyım...arkasın dedigine kesinlikle katılyıroum benim sana tavsiyem grafikerlik okumaman...nedeni ise sordugun soru yüzünden...gercekten bunu okumayı ve ilerde meslek olarka yapıp ekmek yeyip mutlu olmayı istiyosan sormaman gerekirdi...yada soruyu grafikerlik nasıl bir meslektir diye degiştirip kıstasları sana uyuyosa buna göre hareket edebilrisin...
Bu mesajdan alıntı yap
sedat17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat17

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-06-2008 #7
szi şiddetle kınıyorum özenti olarak grafiker olmayın bence size göre bir meslek deil.olmayın benden size bir tavsiye Sizce gerçekten grafiker olmalımıyım? öğretmen olun pasta yiyin..
Bu mesajdan alıntı yap
omerayar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerayar

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 27-06-2008 #8
bence grafikerliği parayla karşılaştırma.bişeyler yaratıp bundan mutlu oluyorsan düşünebilirsin grafik bölümünü okumayı...(ayrıca güzel dilimizi bu güzelliğine yakışır biçimde kullanırsak dahada güzel olur) başarılar.........
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-06-2008 #9
sadece tek tavsiye;
böyle bir yazım şekliyle ne grafiker olunur ne de dilci ( ne demekse artık o)
Bu mesajdan alıntı yap
canx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canx

Grafiker / Hatay

Alt 14-07-2008 #10
sizin ne olamak istediginize baglı bence 2 şık ikiside iyi yol kararı iyi düşün ver...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
gerçekten, grafiker, olmalımıyım, sizce