Sizce Grafiker Olabilirmiyim ? Bu Çalışmaı lütfen Değerlendirin.

Deneme Çalışmalar - Sizce Grafiker Olabilirmiyim ? Bu Çalışmaı lütfen Değerlendirin. ...

burakkose16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakkose16(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Dosya18

Alt 28-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir deneme yapayım dedim öylesine bir çalışma yaptım sizce nasıl ? :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence anlamsız olmuş... Estetik de değil.. Hatta buna tasarım bile denilemez... Sanırım "öylesine" yapmış olduğun bir çalışma olduğu için sonuç bu.. Belki de "öylesine" olmayan çalışmalar yapmalısın... Bence daha başarılı olur...
Bu mesajdan alıntı yap

burakkose16(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 28-02-2012 #3
Yavaş ezdin geçtin Sizce Grafiker Olabilirmiyim ? Bu Çalışmaı lütfen Değerlendirin. Sizce Grafiker Olabilirmiyim ? Bu Çalışmaı lütfen Değerlendirin. evet öylesine yaptım deneme ve ilk alışmam hatta
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-02-2012 #4
Yavaş ezdin geçtin Sizce Grafiker Olabilirmiyim ? Bu Çalışmaı lütfen Değerlendirin. Sizce Grafiker Olabilirmiyim ? Bu Çalışmaı lütfen Değerlendirin. evet öylesine yaptım deneme ve ilk alışmam hatta
İşte ben de bunun için "öylesine" yaptığın çalışmaları yayınlamamalısın diyorum... Tam bir çalışma olmayınca eleştiri de getirilemiyor ki hatalarını düzeltesin...
Bu mesajdan alıntı yap
saserdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saserdar

Matbaacı / Tokat

Alt 03-03-2012 #5
işe böyle zeminlerle başlama daha açık ve anlaşılabilir şeyler kullan görsel demek yoğun zemin demek değil ...
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 03-03-2012 #6
tasarım namına bişey göremedim senin kattığın pek bişey yok daha çok çalış bana kalırsa... ayrıca o yuvarlak halkalarda gölge varda neden b#k tasarım yazısında yok ??? olmamış hemde hiç yazı fontları görsellik uyumsuzluk...
Bu mesajdan alıntı yap

burakkose16(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 06-03-2012 #7
tasarım namına bişey göremedim senin kattığın pek bişey yok daha çok çalış bana kalırsa... ayrıca o yuvarlak halkalarda gölge varda neden b#k tasarım yazısında yok ??? olmamış hemde hiç yazı fontları görsellik uyumsuzluk...
Hmm tama sağol önerilerin için.
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 06-03-2012 #8
Sil baştan.
Bu mesajdan alıntı yap
hilmicekic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hilmicekic

Eğitimci / Van

Alt 11-03-2012 #9
İşte ben de bunun için "öylesine" yaptığın çalışmaları yayınlamamalısın diyorum... Tam bir çalışma olmayınca eleştiri de getirilemiyor ki hatalarını düzeltesin...
Forumun adı "deneme çalışmalar" değil miydi?
Bu mesajdan alıntı yap