Sizce hangi programın eğitimi daha öncelikli?

InDesign - Sizce hangi programın eğitimi daha öncelikli? Sponsorlu Bağlantılar Şimdi arkadaşlar Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Gazi Üniversitesi ortaklığıyla Beltek kurslarında çoğu grafik tasarım programının eğitimini veriyorlar. İlk başta matbaaya çok çalıştığım için coreli istedim ancak sonradan İndesign ...

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 05-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şimdi arkadaşlar Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Gazi Üniversitesi ortaklığıyla Beltek kurslarında çoğu grafik tasarım programının eğitimini veriyorlar. İlk başta matbaaya çok çalıştığım için coreli istedim ancak sonradan İndesign kursununda açılmış oldunu görünce kararsız kaldım.

Şimdi ben zaten matbaya iş gönderirken corel yerine Ps kullanıyorum ama hiç bi sorunda yaşamıyorum . Bu durumda coreli 2. plana atıp İndesign kursuna gitmek dahamı mantıklı olur acaba?

Piyasada çok iş götürüyor mu ? Talibi çok mu bu programın?

Cevaplayacak ve beni biraz aydınlatacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Evet, corel mi? İndesign mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 06-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İkisinede gidemiyorum, temel bilgisayar eğitim sertifikası gerekiyormuş Sizce hangi programın eğitimi daha öncelikli?
Bu mesajdan alıntı yap
Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2012 #3
Zaten konuyu Indesign bölümünde açmış olmanızla birlikte cevabı da biliyor olmalısınız..
Kesinlikle Indesign diyorum.. Yapabileceğin herşeyi rahatlıkla karşılıyabilir çünkü indesign..
İstisnalar var tabiki... corelin güzel yanı ama ikisini teraziye koysan indesign ağır basar..
Bu mesajdan alıntı yap