Sizce matbaa öğretmenliği okuyup Çok başarılı bir grafiker olabilir miyim?

Kantin - Sizce matbaa öğretmenliği okuyup Çok başarılı bir grafiker olabilir miyim? ...

Alt 23-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba az önce google da grafik tasarımı aratırken sitenizi buldum ve tereddütsüz üye oldum:>Gerçekten çok kaliteli bir site olmuş.

Ben Meslek lisesi grafik tasarım okuyorum...Okulda pek fazla karakalem çalıştırmadılar bu seneye kadar da bunun öneminin farkında olamadım.Sizce matbaa öğretmenliği okuyup Çok başarılı bir grafiker olabilir miyim? Okulumuz matbaa öğretmenliğine puan veriyor.Bu sene orayı yazacağım...

Sizce matbaa öğretmenliği okuyup Çok başarılı bir grafiker olabilir miyim?Ya da daha da önemlisi grafiker olabilir miyim:sad:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
matbaa öğretmenliği okuyup grafiker olamazsınız Matbaa Öğretmeni Olursunuz :P,
şaka tabiki, öncelikle hoşgeldiniz foruma üye olurken 5 dk. nızı almayacak kurallar bölümü vardı okumamışsınız anlaşılan, ve konuyu yanlış yere açmışsınız, forum kurallarını okumak için tıklayın
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-03-2008 #3
Evet okumadım özür dilerim.
Ha bu arada şakanız hoşuma gitmediSizce matbaa öğretmenliği okuyup Çok başarılı bir grafiker olabilir miyim?sinirlendimSizce matbaa öğretmenliği okuyup Çok başarılı bir grafiker olabilir miyim?
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2008 #4
hala okumamışsınız renkli yazıda yasak Sizce matbaa öğretmenliği okuyup Çok başarılı bir grafiker olabilir miyim?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-03-2008 #5
Tamam işte düzelttimSizce matbaa öğretmenliği okuyup Çok başarılı bir grafiker olabilir miyim?
Okuyalım şu kuralları bakalımSizce matbaa öğretmenliği okuyup Çok başarılı bir grafiker olabilir miyim?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-03-2008 #6
olabilirsin.Hatta en iyisi olabilirsin eger grafige yonelirsen okurken.Cunku herseyi goruyosun serif nedir. renk ayrimi tipografi aklina ne gelirse
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-03-2008 #7
Evet tüm baskı çeşitlerini ek olaraj grafik derslerini gösteriyorlarmışSizce matbaa öğretmenliği okuyup Çok başarılı bir grafiker olabilir miyim?
Umarım iyi yerlere gelirimSizce matbaa öğretmenliği okuyup Çok başarılı bir grafiker olabilir miyim? Çok teşekkürler yorumun için mutlu oldumSizce matbaa öğretmenliği okuyup Çok başarılı bir grafiker olabilir miyim?
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-03-2008 #8
Grafik eğitimi veren üniversiteler yetenek ölçerek okula aliyor? Matbaa Meslek yüksek okullari puanla öğrenci alip bu ise niye burunlarini batırlarkı...Niçin özel yetenek sınavlarina girmiyorsun? 2 üniversite terk edip grafik okumuş birisi olarak cesaret et diyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-03-2008 #9
Matbaa meslek yüksekokulu değil o.Fakülte 4 yıllık bu 1.cisi.
2.cisi ise Ben zaten lisede 4 yıl grafik eğitimi aldım Okuldan yardımcı grafiker ünvanı ile çıkıyorum...
3.cüsü matbaa da hem basım yayım derslerinin yanında grafik dersleride alıcam...
Şimdi söyle bakalım hala burnunu sokmak mı oluyor bu!
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-03-2008 #10
Yüksek okullarda 4 yıllıktır... Eyvallah Eğitim faktültesi diyelim...
Matbaa bölümünde okuyorsunuz, grafik ana bölünümünüz degil...ek bilgi olarak veriyor... okulladan aldiginiz diplomada "GRAFİKER" yazmiyacak... Tabi günümüzde program kurslari ilede grafiker olunduğu idda ediliyor.Elbette grafiker olursunuz. Basarili bir grafiker olmaktan bahsediyorsunuz. Benim size sundugum daha garantili bir yoldu. Başarı için dogru yoldan giderseniz zaman kısalacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
baarl, basarili, bir, cok, grafiker, matbaa, miyim, ogretmenligi, okuyup, olabilir, retmenlii, sizce