Sizce nasıl olmuş?

Deneme Çalışmalar - Sizce nasıl olmuş? Sponsorlu Bağlantılar Sıkıntıdan yaptığım bir çalışma bir amacı yok kitap kapağı olsun yada film afişi vb vb. aklımdan geldiği gibi yaptım yorumlarınızı bekliyorum.....

Sizce nasıl olmuş?
KastiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KastiDesign

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Sizce nasıl olmuş?

Alt 15-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sizce nasıl olmuş?Sıkıntıdan yaptığım bir çalışma bir amacı yok kitap kapağı olsun yada film afişi vb vb. aklımdan geldiği gibi yaptım yorumlarınızı bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

KastiDesign

Alt 15-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
http://imageshack.us/f/507/tunelc.jpg/
Bu mesajdan alıntı yap

KastiDesign

Alt 15-11-2011 #3
kimse yorumlamayacak mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
novem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

novem(27)

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 15-11-2011 #4
Emeğine sağlık ama yaptığın resimden birşey anlamadım.Bir açıklama yazsaydın bari.
Bu mesajdan alıntı yap
eczane isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eczane(26)

Öğrenci (Diğer) / Balıkesir

Alt 16-11-2011 #5
açıklama ilk postta var zaten Sizce nasıl olmuş?

güzel olmuş.. tünel yazısının harflerinin yakınlığını arttır ki tek bakışta löp diye okunsun derim ben..
altındaki sloganın hadi olur geniş genişte.. verilmek istenen,karşıya satılmak istenen kısım için yani tünel yazısının böle geniş geniş olması hoş gelmedi Sizce nasıl olmuş?

arkaplan şahane zaten dicek bişey yok.. he bide alltaki yazının fontu yukardakiyle(tünelle) çok cırt olmuş..
Bu mesajdan alıntı yap

KastiDesign

Alt 16-11-2011 #6
açıklama ilk postta var zaten Sizce nasıl olmuş?

güzel olmuş.. tünel yazısının harflerinin yakınlığını arttır ki tek bakışta löp diye okunsun derim ben..
altındaki sloganın hadi olur geniş genişte.. verilmek istenen,karşıya satılmak istenen kısım için yani tünel yazısının böle geniş geniş olması hoş gelmedi Sizce nasıl olmuş?

arkaplan şahane zaten dicek bişey yok.. he bide alltaki yazının fontu yukardakiyle(tünelle) çok cırt olmuş..
Evet bu tasarımı yaptıgım bilgisayarda fazla font olmadığı için öyle bir sonuç çıktı ortaya maalesef Sizce nasıl olmuş? ayrıca yorumladığınız için teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap