sizce nasıl???

Deneme Çalışmalar - sizce nasıl??? ...

sizce nasıl???
crab_8_9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crab_8_9

Sanat Yn. / Edirne

sizce nasıl???

Alt 10-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sizce nasıl???

yorumlarınız benim için önemli???
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı sizce nasıl??? butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 10-10-2009 #3
afiş mi bu? ne oldğunuda açıklarsanız daha net yorumlar gelecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
MagiC_She58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MagiC_She58(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 11-10-2009 #4
sanırım afişsizce nasıl??? waow harbi güsel olmuşsizce nasıl??? begendim..renk uyumları yazı fontları itibariyle hoş bi tasarım..:angel:başarılarınzn devamını dilerim.darısı bana..sizce nasıl???
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 11-10-2009 #5
youtubeda değil youtube'de olması gerekir
Bu mesajdan alıntı yap
ReFo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ReFo(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-10-2009 #6
youtubeda değil youtube'de olması gerekir
hayır gayeT doğru YouTube diye direk okunmuyor YuğTub diyim daha açık sana sizce nasıl???Dsizce nasıl???D biras Tuhaf oLdu ama böLe daha iyi anLamşsndr e'yi okumuyosn YouTube'da...p.içn teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
berglakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berglakin(35)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İzmir

Alt 11-10-2009 #7
sanırım afişsizce nasıl??? waow harbi güsel olmuşsizce nasıl??? begendim..renk uyumları yazı fontları itibariyle hoş bi tasarım..:angel:başarılarınzn devamını dilerim.darısı bana..sizce nasıl???
gerçekten siz bir grafik öğrencisi olarak " waow harbi güsel olmuş " diyecek kadar başarılı bir çalışmamı sizce?

çok basarılı işte ,olay budur ,waow harbi güsel olmuş gibi yorumlar yaparsak eğer böyle çalısmalara çalışmayı yapan kisiye kötülük yapmış oluruz...

bu alandaki çalışmaları incelerseniz daha iyi çalışmalar çıkaracaksınızdır...
Bu mesajdan alıntı yap
dethroned isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dethroned(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-10-2009 #8
bu tasarıma iyi bir çalısma dersek yapan arkadasımıza hıc bı yararı olmaz bu sekılde devam eder ama kötu olmus ve suralarını duzeltmen gerekıyor dersen daha yardımcı olmus oluruz

kırılmaca darılmaca yok arkadasım ama daha uzerınde ugrasman gerekn bı calısma cok bastan sagma yapmıssın

font secımın kötu
karakterlerın fotolarının çözunurluklerı kötu
o masanın altındakı gölgeye ne deseem azdır
tabelaları bıraz daha perspektif yapsaydın daha guzel olurdu
facebookla ilgilli yazdıgın yazının fontu hıc alakasız birsey
o en alt sol kösedekı karakter fırt diye yerden fırlamıs eger yarımsa elındekı foto kesildigi yerin altına birseyler getır mesela o tabelaları

sert elestırmıs olabılırım ama zamanında bende cok kötu elestırıldım amacım intikam almak degıl tabıkı. ama benım suankı sevıyeme gelmemın sebebıde bu sekılde elestırılıp hatalarımı anlamamdır 2 3 tane calısmamı yayınladım onlara bakıp bu iştekı sevıyemı görup yorumumu degerlendırebılırsın

basarılar
Bu mesajdan alıntı yap

crab_8_9

Sanat Yn. / Edirne

Alt 11-10-2009 #9
yorumlarınız için teşşkürler kendimi geliştirmek dileğiyle....bu arada ben bu konunu başlığını değiştiremedim..nasıl yapıcam onu
Bu mesajdan alıntı yap

crab_8_9

Sanat Yn. / Edirne

Alt 11-10-2009 #10
bu tasarıma iyi bir çalısma dersek yapan arkadasımıza hıc bı yararı olmaz bu sekılde devam eder ama kötu olmus ve suralarını duzeltmen gerekıyor dersen daha yardımcı olmus oluruz

kırılmaca darılmaca yok arkadasım ama daha uzerınde ugrasman gerekn bı calısma cok bastan sagma yapmıssın

font secımın kötu
karakterlerın fotolarının çözunurluklerı kötu
o masanın altındakı gölgeye ne deseem azdır
tabelaları bıraz daha perspektif yapsaydın daha guzel olurdu
facebookla ilgilli yazdıgın yazının fontu hıc alakasız birsey
o en alt sol kösedekı karakter fırt diye yerden fırlamıs eger yarımsa elındekı foto kesildigi yerin altına birseyler getır mesela o tabelaları

sert elestırmıs olabılırım ama zamanında bende cok kötu elestırıldım amacım intikam almak degıl tabıkı. ama benım suankı sevıyeme gelmemın sebebıde bu sekılde elestırılıp hatalarımı anlamamdır 2 3 tane calısmamı yayınladım onlara bakıp bu iştekı sevıyemı görup yorumumu degerlendırebılırsın

basarılar

eleştirilen için teşeküür ederim kırılmak değil aksine böyle eleştiriler alıp kendini geliştirmek daha güzel bu yüzden tekrar teşkkür ederim.bende kendimi geliştirmek istiyorum öncelikle şunu sorar başlayabilirmiyim masanın altına gölgeyi nasıl verebilirm daha önce hiç gölge üzerine bir ders ne bileyim mo yönde hiç bir bilgim yok gölge konusunda yardımcı olursan sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları