sizce yapabilirmiyim.

Kantin - sizce yapabilirmiyim. ...

sizce yapabilirmiyim.
BeyinBedava isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BeyinBedava

Öğrenci (Diğer) / Aydın

sizce yapabilirmiyim.

Alt 20-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle merhaba ben lise 3. sınıf öğrencisiyim düz lisede okuyorum çizimimin iyi olduğunu düşünüyorum ve grafik animasyon istiyorum ama hem çizim konusunda hemde grafik pc konusunda eksiklerim var kursa gidip kendimi geliştirip sizce yapabilirmiyim birde mülakatlar ne kadar zor ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SeyfiYalcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SeyfiYalcin

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeşim bende Lise 4. sınıf öğrencisiyim grafik tasarım bölümü okuyorum üniversite okumak istemiyorum bu yüzden direk iş hayatına atılmak istiyorum kendini geliştire bilirsin bana kimse pc konusunda felan yardımcı olmadı okuldaki öğretmenlerimizde sağolsunlar fazlar birşey öğretmediler
Bu mesajdan alıntı yap
thomas78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thomas78

Grafiker / İstanbul

Alt 24-11-2010 #3
kardeş ben lise 1 den terk ettin o an hemen meslek kursları arştırdım ve gırafikerligi sectim se sen ol hic deneme herkes 30 yaş altı istiyor 30 yaş altıda az maiş alıyo ben bile bırakmayı düşünüyom
Bu mesajdan alıntı yap