Sizde katılın! ( internetin tüm tutorialleri)

Photoshop Dersleri - Sizde katılın! ( internetin tüm tutorialleri) Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bildiğiniz üzere bir süredir internetteki tutorialleri sizlerle tek pdf altında buluşturuyorum. Artık yeni bir girişimle bu tutorialleri türkçeleştirmeye yenilerini eklemeye seviyeler altında ayrıştırmaya ve bunlardan interaktif pdf ...

muhammed008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhammed008

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 21-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bildiğiniz üzere bir süredir internetteki tutorialleri sizlerle tek pdf altında buluşturuyorum.

Artık yeni bir girişimle bu tutorialleri türkçeleştirmeye yenilerini eklemeye seviyeler altında ayrıştırmaya ve bunlardan interaktif pdf dergi hazırlamaya başladım.

Artık 1000 sayfa içinde kaybolmuyacak indesign ın nimetlerinden yararlanarak hazırladığımız pdf te içindekilerden resmine tıklayıp tutoriallerin olduğu sayfa numarasınaulaşacaksınız. ayrıca içerik türkçe ceviri olacak. Yanlız devreye burda giriyor projem.

Bu pdf leri madem haftalık aylık oluşturavağız. Bu grafikerler.net e özel bir dergi halinde olsun ve sizler de yazılarınızı paylaşın.

Köşe yazılarınız tutorialleriniz olsun. Bilmiyorum volkan bey bu konuda ne der. Konu başlığıda uygun yer mi çok ta emin olamadım ama buradan eğitim bazlı dergi olduğu içn bu konudan paylaşacağım tamamlandığında. Şuan örnek aşamada bir halini yüklüyorum. dış hatlarıyla böle birşey olacak. Pdf olarak indirip incelerseniz sevinirm.

http://hotfile.com/dl/98325192/5f9ba...ctive.pdf.html

http://www.ziddu.com/download/134809...ctive.pdf.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muhammed008

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 21-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Not Gökhan bey dicektim. Gecenin 4ünde yazınca böle şeyler olabiliyor Sizde katılın! ( internetin tüm tutorialleri)
Bu mesajdan alıntı yap
bilal_er isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilal_er

Grafiker / Eskişehir

Alt 01-02-2011 #3
bunu indirdim ama birsey anlamadım bu örnek görünüm mü
acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap
oege isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oege

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 03-02-2011 #4
tıkla tıkla öldüm açılmıyor anlatım fln resme tıklıyorum yıllarca açılmıyor

A-Çıl-Mı-Yor
Bu mesajdan alıntı yap

muhammed008

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 03-02-2011 #5
cünkü bu örnek bir pdf arkadaşlar bunu tamamlamak üereyiz sizlerden çok destek aradık köşe yazıları falan katacaktık dergi şeklinde olacaktı fakat ses çıkmıyor sizlerden...
Bu mesajdan alıntı yap

oege

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 03-02-2011 #6
süper olucaktı yani ama benim paylaşıcak çalışmam yok :'[

ama ordaki pdf deki resimleri olan çalışmalar sizde varmı şuan varsa öle olsa bile paylaşsanız süper konular var da
Bu mesajdan alıntı yap

muhammed008

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 04-02-2011 #7
Arkadaşlar onların ingilizceleri paylaşılmış durumda
Konuların linkleri burada.
Buyurun :
İnternetin tüm tutorialleri elinin altında (pdf-1000 sayfa)
Internetin Tüm Tutorialleri (Pdf Serisi) -2
Bu mesajdan alıntı yap

oege

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 12-02-2011 #8
çok çok saol bence bu konu bir düşünülmeli hatta gerçekleştirilmeli
Bu mesajdan alıntı yap