Size komik gelen olaylar

Graficafe - Size komik gelen olaylar Sponsorlu Bağlantılar Bana komik gelen bir konu: Forumda ki başlıklarda oluyor çoğunlukla... Acil X firmasının logosu lazım. Bu acil baya bir büyük firma sanırım. Kurumsallarıda baya gizli. Çünkü her logo ...

Size komik gelen olaylar
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Size komik gelen olaylar

Alt 26-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bana komik gelen bir konu:

Forumda ki başlıklarda oluyor çoğunlukla...

Acil X firmasının logosu lazım.

Bu acil baya bir büyük firma sanırım. Kurumsallarıda baya gizli. Çünkü her logo isteyen bu firmanın logolarını istiyor.

Bir "sa" (Sabancı) bir de Acil.

Buradan Acil holding yetkililerine sesleniyorum. Lütfen kurumsallarınızı internette paylaşın. Grafiker arkadaşlar size bağlı olan şirketlerin logolarını aramaktan yorgun düştüler. Size komik gelen olaylar

Sanırım bu yazımdan sonra Acil Holding in yetkilileri beni duyarda forumda artık başına acil konulan başlıklar açılmasıda son bulur. Size komik gelen olaylar

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 26-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bazen bazı arkadaşlar msn yoluyla beni ekliyor
[COLOR="Red"]xxx [/COLOR] mrb ben xxx nasılsınız sizi grafikerler.net ten ekledim
[COLOR="Red"]ben[/COLOR] mrb buyrun nasıl yardımıcı olabilirim
[COLOR="Red"]xxx[/COLOR] ya benim bi firmam var logo yaptırmak istiyorum sizi gördüm çalışmalarınızı beğendim yardımcı olursunuz dimi bana
[COLOR="Red"]ben[/COLOR] (tabi ben başıma geleceği bildiğim için direk) ücrette anlaşırsak tabi yapabilirim
[COLOR="Red"]xxx[/COLOR] ücretmi :surprised: ben basit bişey istiyorum şöyle bişeyler karalıyıverin olmazmı hem bi logoya para verecek kadar zengin diiliz yardımlarınızı bekliyorum
[COLOR="Red"]ben[/COLOR] kusura bakmayın basit şeylerle uğraşacak vaktim yok sonra tabiki bammmm Size komik gelen olaylar
benim başıma biçokkez geldi eminim biçok arkadaşıda böyle siteden ekleyip garip garip istekte bulunan tipler çıkmıştır
tabi bide ödevciler var Size komik gelen olaylaruke:
[COLOR="Blue"]ödevci[/COLOR] abi ödevim var abi ne önerirsin abi nasıl yapayım abi aklıma bişey gelmiyor abi :giggle:
[COLOR="Blue"]ben [/COLOR] okulu bitirince diplomanı bana verceksen yapayım ayıpsın :giggle:
bu tip insanlara sadece gülüp geçiyorum gerçekten komikler :rofl:
bu arada bu yeni similelerde çok güzel olmuş Size komik gelen olaylareace1:
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-05-2008 #3
Çalışma yaparken başımda oturup sonrada...

-Ne tasarım mı? Tasarımı zaten ben yaptım ne parası...
-Peki ozaman tasarımınızla size mutluluklar. Fakat tasarımınız benim bilgisayarımda. Tasarım 1 ytl pc de saklamam 2 ytl. Size komik gelen olaylar Hala tasarımı siz mi yaptınız?

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-05-2008 #4
Ne Logosu Yiiyeeenim buk sen eeynen beeyi yanyana goy herkesinki oyle ?
Bu mesajdan alıntı yap
sezgi-sirin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezgi-sirin

Grafiker / İzmir

Alt 27-05-2008 #5
bir kırtasiyeye 12 farklı logo yaptıktan sonra ilk başta patronuma sonra müşteriye gösterdiğimiz logolardan sonra müşterinin dediği :
Ya bizimki x kırtasiye. Bir oval çiz İçine alt alta G K yaz bu kadar. Ne gerek var fazlasına.
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-05-2008 #6
Msn listemde ki kişilerin bazıları sanırım önceki hayattlarında Mısırlı bir çiftçi ayda hiyeroglif bilen bir insandı. Öyle olmasa her kelime bir smile ile ifade edilirmiydi. Bazen kendimi hiyeroglif bilen eski Mısır halkından birisyle konuşuyormuş gibi hissediyorum. Size komik gelen olaylar

Onlara buradan şunu söylemek istiyorum Size komik gelen olaylar :

Size komik gelen olaylar

Bu mesajdan alıntı yap
sevinc_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevinc_s

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 27-05-2008 #7
Msn listemde ki kişilerin bazıları sanırım önceki hayattlarında Mısırlı bir çiftçi ayda hiyeroglif bilen bir insandı. Öyle olmasa her kelime bir smile ile ifade edilirmiydi. Bazen kendimi hiyeroglif bilen eski Mısır halkından birisyle konuşuyormuş gibi hissediyorum. Size komik gelen olaylar

Onlara buradan şunu söylemek istiyorum Size komik gelen olaylar :

Size komik gelen olaylar
harikasınız ne diyeyim ya
Bu mesajdan alıntı yap
bygrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygrafiker(32)

Grafiker / Rize

Alt 27-05-2008 #8
- müşteri , abi şu yazıyı gold, yap ( benim aklımdan geçen varak altın yaldız baskı isityor )
- tamam abi o şekilde basarız
- yaw yapsana gold !!!
- nasıl gold..?
- yaw kalınlaştır biraz daha....
- hıım bold yanii !!!

İkincisi,,

Yani açılan bir matbaaya hayırlı olsuna gittiğimde adamın matbaasını övemesi ve aramızda geçen muhabbet..

- bak bak ne güzel baskı yapıyoruz. bu baskıyı yapacak olan matbaa varmı bu şehirde..
- evet abi bakabilirmiyim dergiye.
- al bakda bir de grafiker gözüyle sen incele nasıl olmuş diye..
- hıımm... baskı kaymış renkler üst üste oturmamış, traşlar yanlış olmuş iş kenarında beyazlık gözüküyor. bi de sarı'nın tonlarını tam çözemedim.. ama iyi olur bu kadar!!!
(ne yapayım adamın hevesini kırmak istemedim)
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 27-05-2008 #9
arkaşlar affınıza sığınarak acil şirketler gurubunun çok aranan logosunu buldum.
sizlerle paylaşmak istiyorum.
yalnız tek sorun dosya jpegSize komik gelen olaylar elinde cdr olan varsa paylaşşsın artık.
benden bu kadar. Size komik gelen olaylarSize komik gelen olaylar

Size komik gelen olaylar
Bu mesajdan alıntı yap
ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 27-05-2008 #10
Volkan Tekin arkadaşımızın bahsettiği smile bombardımanından bende rahatsızım... devlet bir an önce bu konuya el atmalı...

geçen msn de saygıdeğer bi abiyle konuşuyorum... muhabbet şöyle...

ben - vakkas abi vakkas abiii ordamısın
vakkas abi - kafasını aşağı ve yukarı doğru sallayan yani evet diyen bi smile gönderiyor..
ben - vakkas abi ya ciddi bi mevzu ordaysan konuşalım...
vakkas abi - soru işaretleri olan bi smile gönderir...
ben - ya vakkas abi lanet olası FBI bizi arananlar listesine koymuş..
vakkas abi - gözleri faltaşı gibi açılmış bi smile gönderir...
ben - vakkas abicim hadi ama ya şu mevzuları bi konuşalım... hem üstelik bizim güllü yüde uzaylılar kaçırmış, kirletip geri göndermiş...
vakkas abi - sağa ve sola doğru sürekli yürüyüp duran sinirli yüz ifadesi olan bir smile gönderir...
ben - ya senin geçmişini ..... be vakkas abiciğim...
vakkas abi - işaret parmağıyla sağa sola cık cık cık çok ayıp ı temsil eden bi smile gönderir...
ben - de get yaaaa

harbiden smile göndermeyin... ben msn mercury kullanıyorum o olaydan sonra... smile gönderme ve kabul etme diye seçeneği var preferance ayarlarında... kafam rahat...

herkese smile siz sohbetler dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
komik gelen olaylar