Sizi Seviyoruz Yayınları için yapılan kitap kapakları

Ambalaj Tasarımı - Sizi Seviyoruz Yayınları için yapılan kitap kapakları ...

muratsfx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratsfx

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yiğidim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yiğidim(46)

Grafiker / Kayseri

Alt 12-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel tasarımlar. Canlı ve neşeli Sizi Seviyoruz Yayınları için yapılan kitap kapakları 1. çalışmada Yaz tatil kitabı yazısının bazı harfleri zeminle neredeyse aynı tonda biraz daha belirgin olursa çok iyi olur. 2. çalışmada zemine verdiğin gradident Üst tarafta azıcık daha koyu olursa 15 daha iyi görünecek. Birde Okul öncesi yazısının zemini çok sırıtmış. Ana çizgiler gayet hoş. Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

muratsfx

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2009 #3
Güzel tasarımlar. Canlı ve neşeli Sizi Seviyoruz Yayınları için yapılan kitap kapakları 1. çalışmada Yaz tatil kitabı yazısının bazı harfleri zeminle neredeyse aynı tonda biraz daha belirgin olursa çok iyi olur. 2. çalışmada zemine verdiğin gradident Üst tarafta azıcık daha koyu olursa 15 daha iyi görünecek. Birde Okul öncesi yazısının zemini çok sırıtmış. Ana çizgiler gayet hoş. Emeğine sağlık.
eleştirin için tşk ederim. ama bir konuyu belirtmek istiyorum. bu tasarım basılırken yazıların üzerine sim kaplandı Sizi Seviyoruz Yayınları için yapılan kitap kapakları tabi o kapağı burada gösteremedim Sizi Seviyoruz Yayınları için yapılan kitap kapakları yazıların görünüşleri zeminlerden tamamen bağımsız cıvıl cıvıl oldu haliyle Sizi Seviyoruz Yayınları için yapılan kitap kapakları bunu belirmekte fayda görüyorum Sizi Seviyoruz Yayınları için yapılan kitap kapakları
Bu mesajdan alıntı yap
tooche isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tooche

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2009 #4
çok güzel olmuş ellerine sağlık simli halleri daha bi güzeldir eminim çocuk olasım geldiSizi Seviyoruz Yayınları için yapılan kitap kapakları
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2009 #5
teşekkürler güzel paylaşım Sizi Seviyoruz Yayınları için yapılan kitap kapakları
Bu mesajdan alıntı yap
albay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

albay

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 12-08-2009 #6
ellerinize sağlık.başarılar dilerim
saygılar,,.
Bu mesajdan alıntı yap

muratsfx

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2009 #7
çok güzel olmuş ellerine sağlık simli halleri daha bi güzeldir eminim çocuk olasım geldiSizi Seviyoruz Yayınları için yapılan kitap kapakları
tşk ederim baklava kutusu güzel bence, ama çocuk olmanıza yardımcı olamayacağım için üzgünüm Sizi Seviyoruz Yayınları için yapılan kitap kapakları
Bu mesajdan alıntı yap

muratsfx

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2009 #8
ellerinize sağlık.başarılar dilerim
saygılar,,.
tşk ederim arkadaşım beğendiğine sevindim
Bu mesajdan alıntı yap

muratsfx

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2009 #9
teşekkürler güzel paylaşım Sizi Seviyoruz Yayınları için yapılan kitap kapakları
beğendiğinize sevindim sağolun
Bu mesajdan alıntı yap