Sizin İçin Kolay Benim İçin Zor - YARDIM

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Sizin İçin Kolay Benim İçin Zor - YARDIM ...

bademkontes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bademkontes

Grafiker / Eskişehir

Alt 11-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar. Eminim ki bu soracağım soru size çok kolay gelecek ama daha yeni öğreniyorum ve öğreten kimsem de yok :crying: sorunum şu, yüklediğim resimde de gözüktüğü gibi mesela bir kare çiziyorum ama kenarlarında siyah çerçeve çıkıyor ya o çerçeveyi nasıl yok edeceğim :worried: çok araştırdım ama böyle kolay sorular sorulmuyor demek ki hiçbir yerde bulamadım ya da gözümden kaçtı. lütfen yöntemini yazarsanız çok mutlu olurum :angel:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bychokshen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bychokshen

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Dosya19

Photoshop mu ?

Alt 11-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yaptığın şey photoshopta ise ingilizce kullanıyorsan sağ tarafta LAYERS kısmı olcak yani katmanlar kısmında çizdiğin karenin bulunduğu katmana sağ tıklıcaksın BLENDİNG OPTİONS a tıklıcaksın ardından sol tarafta tiklerin bulunduğu bölüm var aşağıya doğru iniyo orda en altta stroke isimli yerin tikini kaldırcaksın Sizin İçin Kolay Benim İçin Zor - YARDIM
Bu mesajdan alıntı yap
bademkontes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bademkontes

Grafiker / Eskişehir

Alt 12-11-2012 #3
bilgi için teşekkür ederim ama corel draw kullanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-11-2012 #4
Corel Draw'da renklere sağ tıkladığınız zaman kenar rengini değiştirebilirsiniz. Baştaki içinde çarpı işareti bulunan boş renge tıklarsanız kenar çizgisini kaldırabilirsiniz ...
Bu mesajdan alıntı yap
fatmacakmak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatmacakmak

Grafiker / Osmaniye

Alt 12-11-2012 #5
F12 den girdiğinizde çizgi kalınlıgını width: NONE olacak
Bu mesajdan alıntı yap