Sizin tepkiniz ne olurdu?

Graficafe - Sizin tepkiniz ne olurdu? ...

Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 08-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herhangi bir fatura işlemi için sıraya girdiniz, saatler sonra sıranın size yaklaştığını farkedip tam sevinirken
sonradan gelen bir uyanık sizin önünüze geçti.Sizin tepkiniz ne olurdu? sizin tepkiniz ne olurdu?

Klasik tepki: "Sıraya geç kardeşim."

Neoklasik tepki: "Şeker kardeşiim sıraya geçiver."

Realist tepki: "Sıra var."

Sürrealist tepki: "Sallandıracaksın bunlardan ikisini Kızılay'da bak bir daha yapabiliyorlar mı?"

Romantik tepki: "Beyefendi galiba sırayı görmediniz."

Modern tepki: "Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa'da..."

Postmodern tepki: "Sırana geç lan ayı!"

Uzlaşımcı tepki: "Acelesi olmasa öne geçmezdi, üzmeyin garibi..."

Devrimci tepki: "Altyapı sorunları çözülmeden halkımız sıraya geçmez. Devrim olunca herkes hizaya gelecek."

Kaderci tepki: "İki dakika fazla beklesek kıyamet mi kopar? Kısmetse hepimizin işi görülür."

Felsefeci (septik kuşkucu) tepki: "Ön ve arka kavramları görecelidir. O tarafın ön taraf olduğuna kim karar verdi? Öne geçtiğini zanneden, aslında arkaya geçmiş olabilir."

Kantçı tepki: "Efendim, algılanmayan şeyler yok demektir. Bakmayın o tarafa, adam yok olur."

Kötümser varoluşçu tepki: "Herkes bir gün ölecek. Onurlu bir şekilde bekleyin. Bir gün o adam da ölecek."

İyimser varoluşcu tepki: "Sıkmayın canınızı, şu anın tadını çıkarmaya çalışın. Bakın ne güzel hayattasınız ve birileri önünüze geçebiliyor."

Hümanist tepki: "İnsanlık bir bütündür. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. Dolayısıyla birimiz öne geçince, aslında hepimiz öne geçmiş oluyoruz."

[COLOR="Gray"]Alıntıdır[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 08-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu mesajdan alıntı yap
sAnA_iNaTt_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sAnA_iNaTt_(39)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-07-2008 #3
önemli degil kardeş istersen ver ben yatırım
Bu mesajdan alıntı yap
Sait SANCAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sait SANCAK

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 08-07-2008 #4
Postmodern tepki: "Sırana geç lan ayı!"
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 08-07-2008 #5
Sanırım hiç birisi Sizin tepkiniz ne olurdu? Bir bakışım yeter diye düşünüyorum Sizin tepkiniz ne olurdu?
Bu mesajdan alıntı yap
ŞENGÜL BOZKURT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ŞENGÜL BOZKURT(36)

Grafiker / İzmir

Alt 08-07-2008 #6
Sürrealist tepki: "Sallandıracaksın bunlardan ikisini Kızılay'da bak bir daha yapabiliyorlar mı?" :rolleyes:
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-07-2008 #7
Sanırım hiç birisi Sizin tepkiniz ne olurdu? Bir bakışım yeter diye düşünüyorum Sizin tepkiniz ne olurdu?
Gökhan bakışlı tsortleri satışa sunuyorumSizin tepkiniz ne olurdu?
Bu mesajdan alıntı yap
Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 08-07-2008 #8
Postmodern tepki: "Sırana geç lan ayı!Sizin tepkiniz ne olurdu?unch:" Sizin tepkiniz ne olurdu? bu tepkiyi içimden, sessizce kesin verirdim :anlamsiz:

sesli olarak da ruh halime göre,

yada

Romantik tepki: "Beyefendi galiba sırayı görmediniz."
Bu mesajdan alıntı yap
badreal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

badreal

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 08-07-2008 #9
ben aynen: usta sıro vordır görmiymisen dirdim Sizin tepkiniz ne olurdu?DSizin tepkiniz ne olurdu?DSizin tepkiniz ne olurdu?
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 08-07-2008 #10
tepki vermezdim Sizin tepkiniz ne olurdu? o kendisinin ayıbıdır muhatap olmaya bile değmez konusmaya hatta bakmaya bile gerek duymam Sizin tepkiniz ne olurdu?DSizin tepkiniz ne olurdu?... eğer ki sonradan gelip birinin önüne gececek kadar cüretkarsa siz laf söyleseniz bile anlamaz Sizin tepkiniz ne olurdu?DSizin tepkiniz ne olurdu?D birsey ifade etmez

ben hangisindenim acebaSizin tepkiniz ne olurdu?DSizin tepkiniz ne olurdu?DSizin tepkiniz ne olurdu?DSizin tepkiniz ne olurdu?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
olurdu, sizin, tepkiniz