sızın yorumlarınızı beklıyorum

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - sızın yorumlarınızı beklıyorum Sponsorlu Bağlantılar...

Alt 24-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafipixel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafipixel

Grafiker / Denizli

Alt 24-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dostum bir önceki çalışman için yaptığım yorumda beyaz zemin işi basitleştirmiş demiştim ama bu seferde kullanmış olduğun zemin acayip boğmuş işi. bi kere bence renk seçimin yanlış olmuş. ikinci olarak şu yıldıza benzeyen sekizgen şekille ne alıp veremediğin var onuda anlamış değilim. illaki kullanmak zorunda mısın? Şu elektrik şemasına benzeyen dizayn hoş olmuş ama tabi biraz daha evrim geçirmesi gerekiyor kanaatimce. öncelikle zeminden kurtul tatlı bir bordo düz zemin koy üzerine bu yapmış olduğun gri çizgileri beyaza al. ürün isimlerinin etrafındaki çerçevelerde beyaz olsun ve içlerindeki yazılar daha bold bir karekterle yine zemin renginde olsun. en önemli noktada şu yapmış olduğun çizgileri çoğaltarak bütün zemine yay böyle bu şekilde askıda gibi olmuş yani şema aşağıya doğruda devam etsin. ayrıca şu sekizgenlerdende kurtul. bide böyle dene bakalım sence nasıl olacak. naçizane bir arkadaş tavsiyesi.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-01-2008 #3
eyvalla saol cok tesekkur ederım
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
szn, yorumlarnz, beklyorum