Sizinle Freelance çalışabiliriz.

Sonuçlanan İlanlar - Sizinle Freelance çalışabiliriz. Sponsorlu Bağlantılar Kırklareli Üniversitesi Grafik Tasarım mezunuyum.Her türlü grafik ihtiyacınızı karşılabilirim.5 yıllık iş tecrübem var. Photoshop , illustrator, Freehand programlarını kullanıyorum. Corel v.s diğer vektörel tabanlı isteyenlere illustratorde yaptığım çalışmaları ...

merhabadünyalı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merhabadünyalı

Grafiker / Kırklareli

Alt 01-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kırklareli Üniversitesi Grafik Tasarım mezunuyum.Her türlü grafik ihtiyacınızı karşılabilirim.5 yıllık iş tecrübem var.
Photoshop , illustrator, Freehand programlarını kullanıyorum. Corel v.s diğer vektörel tabanlı isteyenlere illustratorde yaptığım çalışmaları aktararak teslim edebilirim.Ayrıyetten web sitesi yapmaktayım.
********* buraya mail atınız msn im her zaman açık olmuyor.
İş başına ücretle çalışıyorum.İşin boyutuna bağlı. Çalışmalarımı görmek isteyenlere mail yoluyla ulaştırabilirim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Gizli CV isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gizli CV

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-08-2010 #3
Size mail ile bilgi gönderdik.
Saygılarımızla.