Sizlerden yardım istiyorum.. (menü yapımı)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Sizlerden yardım istiyorum.. (menü yapımı) Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar öncelikle. Umarım doğru başlığa açıyorumdur konuyu. Kız arkadaşıma bir sürpriz için menü yapmak istiyorum. Hiçbir bilgim yok bu konuda. İnternette araştırırken bu siteyi buldum. İşini bilenler var ...

Alposia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alposia

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar öncelikle. Umarım doğru başlığa açıyorumdur konuyu.

Kız arkadaşıma bir sürpriz için menü yapmak istiyorum. Hiçbir bilgim yok bu konuda. İnternette araştırırken bu siteyi buldum. İşini bilenler var evet ama çok profesyonel bir iş olmayacak(ücret olarak karşılayamam) herhangi bir matbaa'ya gidersem yardımcı olurlarsa öyle yapayım. Sadece aklımdaki o fikri benim somut hale dönüştürmeme kim ya da neresi yardımcı olur onu bilmiyorum. O yüzden buraya yazıyorum sizlerden yardım istiyorum..

Şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DesingI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DesingI

Grafiker / Ankara

Dosya19
Alt 08-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bana ulaşabilirsiniz. Skype adresiniz yoksa skype adresi alın oradan derdinizi daha iyi anlatabilirsinizSizlerden yardım istiyorum.. (menü yapımı) Özel mesajdan skype adresinizi atarsınız. Kiminin parası kiminin duası Sizlerden yardım istiyorum.. (menü yapımı)
Bu mesajdan alıntı yap