Sizlerede Çalışmalarınızı Paylaşmak İstermisiniz?

Hoşgeldiniz - Sizlerede Çalışmalarınızı Paylaşmak İstermisiniz? Sponsorlu Bağlantılar İyi günler yapmış olduğum çalışmaları sizlerle paylaşma sizlerin önerilerini olumlu olusuz dinlemek okumak istiyorum, aynı şekilde sizlerde paylaşırsanız form sitesinin amacı gayesi ortaya çıkmış olacaktır yani burada amaç ...

Alt 28-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi günler yapmış olduğum çalışmaları sizlerle paylaşma sizlerin önerilerini olumlu olusuz dinlemek okumak istiyorum, aynı şekilde sizlerde paylaşırsanız form sitesinin amacı gayesi ortaya çıkmış olacaktır yani burada amaç bilgileri paylaşmak hoşcakalın.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İyi günler yapmış olduğum çalışmaları sizlerle paylaşma sizlerin önerilerini olumlu olusuz dinlemek okumak istiyorum, aynı şekilde sizlerde paylaşırsanız form sitesinin amacı gayesi ortaya çıkmış olacaktır yani burada amaç bilgileri paylaşmak hoşcakalın.
Pardon ama ne başlığınızdan ne de konu içersine yazmış olduğunuz cümleleriniz den hiç bir şey anlamadım. Ne demek istediğinizi daha açık ve net bir şekilde ifadeedebilirseniz sevinirim?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-06-2008 #3
Ben yaptığım çalışmaları siteye göndermek istedim ama nasıl yapılması gerektiğini bilemiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 28-06-2008 #4
Sanırım forumu yeterince incelemediniz bir inceleme yaptıkdan sonra bu isteğinizi tekrar gözden geçirin isterseniz...

Forum kullanımını gözden geçirirseniz bunu çözebilirsiniz forumda detaylı olarak anlatıldı...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-06-2008 #5
evet dün üye oldum
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-06-2008 #6
evet dün üye oldum
Peki buraya kadar anladık... Anlayamadığımız nokta şudur ki:

"Sizlerede Çalışmalarınızı Paylaşmak İstermisiniz?"

Paylaşım diyorsunuz sonrada paylaşmak istermisiniz. Zaten ismi üstünde paylaşım. Paylaşılmamış bir şeye paylaşım diyemeyiz.

Bir diğer konu ise; bu forumda yukarıda belirtmiş olduğunuz şey zaten yapılıyor.

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-06-2008 #7
bakın bu form sitesinde *******
üyeyim üyeler sadece okumakla yetiniyorlar
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-06-2008 #8
bakın bu form sitesinde *******
üyeyim üyeler sadece okumakla yetiniyorlar
Bir başka forum sitesinde yapılan uygulama grafikerler.net i pek ilgilendirmez. Bunun için siz öncelikle forum kurallarımızı okuyup grafikerler.net te olmanın ayrıcalığını kullanınız. İyi forumlar.

Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 28-06-2008 #9
komik diyaloglar serisi: 185184 Sizlerede Çalışmalarınızı Paylaşmak İstermisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışmalarınızı, istermisiniz, paylaşmak, sizlerede