Sizlerin grafik işine ne zaman ve nasıl başladığınızı merak etmekteyim.

Kantin - Sizlerin grafik işine ne zaman ve nasıl başladığınızı merak etmekteyim. ...

Cevapla
Sizlerin grafik işine ne zaman ve nasıl başladığınızı merak etmekteyim.
Berkay Vuran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berkay Vuran

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Standart
Alt 16-02-2011 #11
Sponsorlu Bağlantılar

Yetenekli olduğunuzu düşünen siz değil demek ki öğretmenleriniz öyle mi? Kendi fikrinizi de merak ediyorum. Çünkü bu meslekte başarılı olmak istiyorsanız başkalarının değil sizin kendinizi nasıl gördüğünüz çok daha önemli. Fikirler en fazla yönlendirir, yolu gidecek olansa sadece sizsiniz.Sizlerin grafik işine ne zaman ve nasıl başladığınızı merak etmekteyim.

Sizlerin grafik işine ne zaman ve nasıl başladığınızı merak etmekteyim. Sizlerin grafik işine ne zaman ve nasıl başladığınızı merak etmekteyim. Sizlerin grafik işine ne zaman ve nasıl başladığınızı merak etmekteyim. Harikasınız. Sizlerin grafik işine ne zaman ve nasıl başladığınızı merak etmekteyim.
Yetenekli olduğum kanısında olduğumu belirtmiştim Sizlerin grafik işine ne zaman ve nasıl başladığınızı merak etmekteyim. Bir yerden başlamak istiyorum yani kurs olur bi şey olur ama elimde somut hiçbir şey yok bu yüzden size danışma ihtiyacı duydum.
Bu mesajdan alıntı yap
Emre SERIM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Emre SERIM(28)

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 28-02-2011 #12
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben lise 2'den terkim.. grafik tasarım tamamen yetenek işi.. bu işe başlamak ve gerçekten tüm kurallarını öğrenmek istiyorsan, önce bir zorlanma aşamasından geçeceksin.. tek gestetnerli bir matbaada fatura ve kartvizit harici birşey dizemez iken şimdi bakıyorum da onlar artık benim tuzum biberim olmuş.. 8 sayfa katalog dediklerinde boncuk boncuk ter atan ben, şimdi 3-4 forma katalogların altından çıkar olmuşum.. biraz sabır, biraz beyin ve birazda yetenek işi.. eğer gerçekten istiyorsan, yaparsın zaten.. yok reklam olsun, kızlara hava falan atayım diyorsan unut, çünkü hava atacak halin bile kalmayabiliyor Sizlerin grafik işine ne zaman ve nasıl başladığınızı merak etmekteyim.
Bu mesajdan alıntı yap
grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(37)

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 28-02-2011 #13
Sene 1998 leventte oto sanayide çalışırdım, ve sokağımızda bir film çıkışçı vardı, hep merak ederdim film çıkışçı ne diye. Sanardımki normal sinema filmleri ile ilgili biryer. Bir gün meraktan olsa gerek filmciden içeri girdim giriş o giriş.

PATLADI GİTTİ...
Bu mesajdan alıntı yap
hasretlik19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasretlik19

Webmaster / Çorum

Standart
Alt 28-02-2011 #14
ben bu daha işin başlarında olduğumu açıklayarak bu işe ilköretimdeyken bir hocama ücretsiz bir site yaparak başladım ve kendimi geliştirerek okuduğum bölüm olan bilgisayar bölümünü seçtim ve ilerde yapacağım işleri sıraya koyarak kendime bir plan çizdim nasip kısmet olursa tüm isteklerimi çabalarımla başararak iyi bir grafikci ve webci olmayı planlıyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
hasretlik19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasretlik19

Webmaster / Çorum

Dosya19
Alt 28-02-2011 #15
İlerde seninde istediğin bir meslekte olman dileğiyle
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Tags
ankara, grafik, kaykay, yeni

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Selamlar Speed Painter Hoşgeldiniz 10 13-04-2009 09:27:10
Selamlar... dream_blue Hoşgeldiniz 5 06-11-2008 16:06:32
Selamlar Cihanaktas Hoşgeldiniz 8 11-10-2008 21:02:25
selamlar Jokont Hoşgeldiniz 5 10-03-2008 16:48:31

Kapat
Şifremi Unuttum?