sketch up ile topkapı sarayı çalışmam

Deneme Çalışmalar - sketch up ile topkapı sarayı çalışmam ...

r.yildirim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

r.yildirim

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 14-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yapım aşaması.:

görüntü 1:
görüntü 2:
görüntü 3:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

r.yildirim

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 15-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yok mu bir yorum??
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-03-2012 #3
Forumdaki gezenler azaldı bu sıralar ondandır yorum olamaması. 3D anlamamda bu sketch up ile yapılanlar arasında güzel olardan. Mount&Blade deki grafiklere benzemiş sketch up ile topkapı sarayı çalışmam elinize sağlık.

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
Burakc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Burakc

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 15-03-2012 #4
Bir tarih oyununda kullanılabilir hiç fena değil
Bu mesajdan alıntı yap

r.yildirim

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 16-03-2012 #5
teşekkür ederim yorumlarınız için.öyle bir oyunda çalışmamı görmek süper olurdu gerçekten.sketch up ile topkapı sarayı çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 16-03-2012 #6
Bayıldım bayıldım bayıldım tek kelimeyle harika. Büyüyünce ben de böyle çizimler yapacağım sketch up ile topkapı sarayı çalışmam ...
Bu mesajdan alıntı yap

r.yildirim

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 17-03-2012 #7
Bayıldım bayıldım bayıldım tek kelimeyle harika. Büyüyünce ben de böyle çizimler yapacağım sketch up ile topkapı sarayı çalışmam ...
teşekkür ederim.yatmadan önce bol bol süt içersen çabucak büyürsün.:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 17-03-2012 #8
Forumdaki gezenler azaldı bu sıralar ondandır yorum olamaması. 3D anlamamda bu sketch up ile yapılanlar arasında güzel olardan. Mount&Blade deki grafiklere benzemiş sketch up ile topkapı sarayı çalışmam elinize sağlık.
forumda gezenlerin azalmasının sebebi başta ben olmak üzere forumun dil konusunda sıkıntıları var tükçe karakterler görünmüyor ingilizce türkçe karışık görünüyor artı forum error veriyor çoğu zaman bu nedenle benim gibi bu sorunlardan dolayı girmek istemeyenler vardır şu an gezmek bile işkenceye dönüşüyor forumda yetkililere duyrulur!!!...
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 17-03-2012 #9
bence forum biraz geride kaldı. Güncel ve bilgi alınabilir pek birşey yok. Faydalı konular hep geride. Konuların dizilim yerleri kategorizasyon ve aradığımızı bulmak çok karışık gelmeye başladı. Bunun nedenide belki blog tarzının ve blog forumlarının daha çok tutması. Çünkü o türde görsellik çok önde. Bu da görselin etkisiyle makaleleri okuma hissi uyandırıyor. Günümüz iletişim çağı bana göre ismi görsellik çağı. Şuan insanlara sorun "iphone nunuzu neden aldınız?" . Soruyu cevaplayanların yüzde 80 ninden fazlası tasarımı ve kullanışlığı der ve telefonun özelliklerini bile bilmez. Çünkü onun için önemli olan ikişey var tasarım ve kullanılma kolaylığı. İster çift çekirdek ister 4 çekirdek o adamın nesine yarasın sketch up ile topkapı sarayı çalışmam Forumda aynı şekilde tasarım ve kullanım kolaylığı olmadığı sürece forum pek bir yere varmaz. Anca google dan aradığını bulmak için uğrarsın sketch up ile topkapı sarayı çalışmam
dediğiniz gibide forumdaki hatalar ve yavaş açılmaların meydana gelmesi can sıkan bir durum. Üzelerek söylemeliyim ki forum son 2 senedir yerinde sayıyor sketch up ile topkapı sarayı çalışmam

Neden bu kadar uzun oldu bilmiyom sketch up ile topkapı sarayı çalışmam

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
slow1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slow1

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2012 #10
Eline sağlık kardeşim güzel olmuş..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları