SkyFall 007 Film Afişi [MUTLU SAYIN]

Afiş Tasarımı - SkyFall 007 Film Afişi [MUTLU SAYIN] ...

MUTLUSAYIN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MUTLUSAYIN

Grafiker / Batman

Dosya24

Alt 10-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Afiş Kendi Tasarımımdır.Yorumlarınızı Beklerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kullanılan materyaller nedir? Ne gibi değişiklikler uygulamalar, efektler yapılmıştır?
Bunları tahmin mi edelim yoksa kısa ve öz olmuş, olmamış, bu ne yahu, çok beğendim, beğenmedim gibi sizi bir adım ileri taşımayacak yorum mu almak istersiniz?

Çalışmalarınızı eklerken ufak brif eklerseniz, sizi ve konularını takip edecek kişileri doğru yönlendirmiş olur, sizin gözden kaçırdığınız, atladığınız detayları aynı program ve tasarım zevkini paylaşan arkadaşlar ile öğrenebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

MUTLUSAYIN

Grafiker / Batman

Alt 10-05-2013 #3
Afiş Kendi Hayalgücümle arkaplana ayaradım renklendirmeler ışık efektleri vs uygun olacak şekilde ayarladım tahmin etme konusuna gelince afişle ilgili merak edilen varsa soyluyebilirim,yorum konusuna gelince afişin iyi bi tasarımı veya gören arkadasların kendi içinden gelen görüşleri görmek bnm için daha iyi, başka öğrenmek istediğiniz birşey varsa buyrun ?
Bu mesajdan alıntı yap
flashpoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır

flashpoint

Grafiker / Ankara

Alt 10-05-2013 #4
Kullandığınız resimdeki Daniel.... Resmi neden bilmiyorum ama jude law'a benzettim. Daha güzel bir pozu kullanılabilirsi. İkincisi skyfall istanbulda da çekilmiş bir film olduğu için geri plana istanbul silueti güzel giderdi yada en azından denenebilirdi. Tasarıma uygulanan tüm efektler aktördede uygulandığı için güzel olmamış. Konu james bond olunca silah namlusunun içinden görünüyormuş gibi bir efekt verilerekte denenebilir. Çalışma bunların haricinde iyi olma yolunda ilerleyen bir çalışma. Daha çok geliştirilebilir. Ama şunu unutmamak lazım, eğer yaptığınız işi siz yürekten sevmişseniz o zaman o tasarım kim ne derse desin güzeldir.

Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap

MUTLUSAYIN

Grafiker / Batman

Alt 11-05-2013 #5
Öncelikle yorumunuz için saolun, resimdeki karakter daniel craig'dir poz olarak afişe en uygununu bu olarak düşündüm,skyfall istanbulda çekildiği dogrudur ama sadece filmin ilk sahnesinde istanbul vardır ve kısa bı sahnedir okadar uzun bi sahne deil sadece istanbul sulieti verseydim filmin tamamı istanbulda çekilmiş sanılırdı,efektlere gelincede film afişlerinde renk uyumu yapılacak işler arasındadır bu yuzden arka planda herkesın dıkkatını arkaplana cekmek ıstemıyorsanız renklerı uydurmak zorundasınız ve goruldugu uzere ben afişte arka planı dıkkat çekecek şekilde göstermedim,tekrardan yorumunuz için saolun
Bu mesajdan alıntı yap
Biyolog isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Biyolog

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 14-05-2013 #6
Gayet güzel olmuş.. Eline sağlık kardeş.. Arka plan da , efektler de, yazı vb de yerli yerinde..
Bu mesajdan alıntı yap