Skype sorunu...!!!

Yazılım Rehberi - Skype sorunu...!!! Sponsorlu Bağlantılar Değerli üstadlar kendim mac kullanıcısı olduğumdan dolayı pc ile ilgili çok bilgili değilim hatta yok denecek kadar az bilgi sahibiyim denebilir. Bi arkadaşım benden rica etti Pc satın ...

Skype sorunu...!!!
Mehmet Kaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet Kaya(49)

Grafiker / Mersin

Skype sorunu...!!!

Alt 03-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli üstadlar kendim mac kullanıcısı olduğumdan dolayı pc ile ilgili çok bilgili değilim hatta yok denecek kadar az bilgi sahibiyim denebilir.

Bi arkadaşım benden rica etti Pc satın aldı ve vista imiş. Lakin gelgelelim bu vistaya uyumlu skype bulamamış. Vista için skaype nerden indirilebilir? Vista için sürüm varmıdır? yokmudur? bilen duyan bilgisi olan varsa rica edebilirmiyim?

İnşallah forumu doğru başlık altında açmışımdır Skype sorunu...!!!

Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

TeQo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TeQo(31)

Eğitimci / Rize

Alt 04-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben ne vista ne de skype kullanıyorum ama skype 2.5.0.141 vista uyumlu olmalı. Arkadaşınız onu bi indirip denesinSkype sorunu...!!!

Skype 2.5.0.141
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-07-2007 #3
Konu ile doğrudan alakası olmasada, şu dönemde Vista kullanmak pek akıl karı değil. Neden diyecek olursanız. Yeni çıkan system lerin her zaman yamalara ihtiyaç duyduğu bunca yıllık deneyimimi göz önünde bulundurursak kaçınılmazdır. Birde diğer taraftanda bu gibi yazılımsal sorunlarda yaşadığımızı düşünürsek... Verilen lisnsans ücretlerine yazık oluyor gibime geliyor. Vista almak isteyen arkadaşlar bence biraz daha bekleyip yeni servis packlerden sonra Vista almalarını önermektir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet Kaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet Kaya(49)

Grafiker / Mersin

Alt 04-07-2007 #4
Teşekkürler verdiğiniz linki arkadaşıma verdim deneyecek sonucu buraya yazarımSkype sorunu...!!!

Teşekkürler...

Teşekkür etmeye teşekkür ettik ama
***************** diye bir link yok üstad çalışmıyor. Zaten linkin isminde bir gariplik yokmu sizcedeSkype sorunu...!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-07-2007 #5
[COLOR="RoyalBlue"]Vista için skaype bunu deneyin işinize yarıyacağını umuyorum...[/COLOR]

[COLOR="Navy"]"""burdan indirin"""[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
vista skype sorunu, vista satin al, vista, skype vista, skype sorunu, skype sorunlari, skype 250141, skaype, vista icin skaype, vista uyumlu skype