slayt programı lazım

Ambalaj Tasarımı - slayt programı lazım Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar bana slayt programı lazım elimde bi kaç tane standart slayt programları var ama ben daha detaylı istiyorum dosyasını saklayıp sonradan içinde değişiklik yapabileyim mesela varmı aranızda ...

slayt programı lazım
asibo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asibo

Grafiker / İstanbul

slayt programı lazım

Alt 26-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar bana slayt programı lazım elimde bi kaç tane standart slayt programları var ama ben daha detaylı istiyorum dosyasını saklayıp sonradan içinde değişiklik yapabileyim mesela varmı aranızda bu konuda bana yardımcı olacak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Tüm ticari kaygı güden mesajlar, crack, warez, hack konuları ve sitelerinin tanıtımının yapılması yasaktır. Türkçe ve yabancı sitelerin şifrelerini, özel bilgilerini dağıtmak ve Türkçe program veya yabancı programların crack/seriallerini dağıtmak ve istemek kesinlikle yasaktır. Forumumuzda her tür mp3 ve ses dosyası Türkçe veya İngilizce ( diğer diller ve sözsüz müzik eserleri )yayınlanması yasaktır.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap