SlideShow Hakkında Yardım...

Php, Asp, Perl, Html - SlideShow Hakkında Yardım... Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar... Web tasarım işlerinde yeniyim ve bir konu hakkında hem sizlerden yardım hemde taavsiye almak istiyorum... Hazırlamakta olduğum siteme slideshow eklemek istiyorum. eklemek istediğim merlininkazanı veya trgamer.comdaki gibi ...

vaillante isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vaillante

Webmaster / Kastamonu

Alt 21-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar...
Web tasarım işlerinde yeniyim ve bir konu hakkında hem sizlerden yardım hemde taavsiye almak istiyorum...
Hazırlamakta olduğum siteme slideshow eklemek istiyorum.
eklemek istediğim merlininkazanı veya trgamer.comdaki gibi bir slideshow
bunu nasıl yapabilirim ve nelere ihtiyacım oldugunu yazar ve ilgilerseniz sevinirim..

şimdiden tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

drawsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drawsever(41)

Hiç Biri / Mersin

Alt 25-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu konuda flash ve javascript tabanlı olmak üzere iki seçeneğin var.

eğer sistem bana ait olsun diyorsan javascript ya da flash için actionscript bilmen gerekiyor. yok internetteki hazır olanlardan birini kullanacaksan modül halinde indirip sitene kurman gerekiyor. her manşet ya da slideshow sisteminin farklı eklenme, kurulma yöntemleri olduğu için tek bir çözüm yolu da yok doğal olarak.

ayrıca eğer site dinamik içerikli bir siteyse, yani haber portalı benzeri bir şeyse, php ya da asp kullanırken oluşturduğun kodları manşet sistemine gömmen gerekecek.
Bu mesajdan alıntı yap