slm arkadaşlar bi sorunum var grafik tasarım okuyorum meslek yüksek okulda mesleki

Logo Tasarımları - slm arkadaşlar bi sorunum var grafik tasarım okuyorum meslek yüksek okulda mesleki ...

slm arkadaşlar bi sorunum var grafik tasarım okuyorum meslek yüksek okulda mesleki
gonzale_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gonzale_s

Grafiker / Denizli

Alt 05-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

grafik tasarım okuyorum meslek yüksek okulda mesleki tasarım dersinden çok bişey göstermedi bize hoca şimdi de müzik ve spor ile ilgili logo yapın diyor biraz fikir ve görsel yardımlar arıyorum teşekkürler slm arkadaşlar bi sorunum var grafik tasarım okuyorum meslek yüksek okulda mesleki1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 05-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
müzik vektörleri

müzik aletleri**

müzik vektörleri

işinize yarar umarım. forumda arattırırsanız daha fazla bulursunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-11-2009 #3
logo siteleride esin kaynağı olabilir kanımca slm arkadaşlar bi sorunum var grafik tasarım okuyorum meslek yüksek okulda mesleki iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

gonzale_s

Grafiker / Denizli

Alt 06-11-2009 #4
teşekkürler bunlar baya bir ilham uyandırıyor slm arkadaşlar bi sorunum var grafik tasarım okuyorum meslek yüksek okulda mesleki
Bu mesajdan alıntı yap
serkoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkoy

Sanat Yn. / Ankara

Alt 06-11-2009 #5
bu ne şimdi hırsızlığa teşvik etmeyin insanları...Logo nedir? önce onu bir okuyalım...vektörel çizimleri alıp logo diye kimlere yutturabilirsiniz? 1-bu işten anlamayan insanlara ve öğretmenlere...daha fazla söze gerek yok sanırım!
Bu mesajdan alıntı yap
özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 06-11-2009 #6
bu ne şimdi hırsızlığa teşvik etmeyin insanları...Logo nedir? önce onu bir okuyalım...vektörel çizimleri alıp logo diye kimlere yutturabilirsiniz? 1-bu işten anlamayan insanlara ve öğretmenlere...daha fazla söze gerek yok sanırım!

iyice okurmusunuz ben yada başka bir arkadaşım orada "hırsızlık" içeren birşey yazmışmıyız? bence siz düzgün okuyuıp öyle konulara cevap yazın..

logoyu çizip eline veremeyeceğimize göre onu yarar sağlayacak vektörleri sunduk ve fikir verdik arkadaşa..
Bu mesajdan alıntı yap
vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2009 #7
Sizin hocanızda emeklemeyi öğretmeden koşmayı öğretmiş pes vallahi.Şimdi sen spor ve müzikle ilgili kurumsallaşmaya gitmelisin (hayalden) yani sporla veya müzikle iligili isim oluşturmalısın (hayalden).Tabiki bunu yaparken bir yandanda sporla veya müzikle ilgili kurumsal firmaların tüm dünyadaki logolarınıda takip etmelisin son trend logoları bolca incelemelisin.logo çiziminde direk vektörel çizime gitme,önce hayal ettiğin çizimlerin eskizlerini bir kağıtta oluşturki vektörel proğramda çizerken bu sana kolaylık sağlar.Çok pratik yapmalısın. Yeniysen eğer vektörel çizimlerde muhtemelen hatalar yapma ihtimalin yüksek. Bu yüzden kompleks şekillerin çizimlerinden uzak dur.Basit ama etkileyici çizimler kullan.kolay gelsin kardeş.:smile:
Not:Başkalarının çizdiği hazır vektörleri sakın logoda kulanmanı tavsiye etmiyorum.Yeteneğini köreltir.
Bu mesajdan alıntı yap
serkoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkoy

Sanat Yn. / Ankara

Alt 07-11-2009 #8
iyice okurmusunuz ben yada başka bir arkadaşım orada "hırsızlık" içeren birşey yazmışmıyız? bence siz düzgün okuyuıp öyle konulara cevap yazın..

logoyu çizip eline veremeyeceğimize göre onu yarar sağlayacak vektörleri sunduk ve fikir verdik arkadaşa..
logoyu çizip eline vermektense hazır vektörleri sunuyorsunuz logo çalışmasında...ne güzel...durmak yok, yola devam...
Bu mesajdan alıntı yap

gonzale_s

Grafiker / Denizli

Alt 08-11-2009 #9
sağolsun arkadaşlar faydalı bilgiler sunmaya çalşıyolar kimsenin hırsızlık yapma gibi bir amacı yok olmamamlı da yani vektrörel çizimler üzerinden logo amaçlı bişiler yapmak için sunmuşlar .ok sağolun faydası oldu emin olun saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 08-11-2009 #10
Bu konularla ilgili logoları inceleyin.Mutlaka fikir sahibi olacaksınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları