sLmmmmmm!! xD

Hoşgeldiniz - sLmmmmmm!! xD ...

sLmmmmmm!! xD

sLmmmmmm!! xD

Alt 07-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

herkese selam benm adm niLaY belki garip ama küçüklüğümden beri hep bu mesleği istedim hala istiyorum şu an 14 yaşındayım ve hala bu mesleğe ulaşmak iiçin çalışıyorum sanırım bu bnm kaderm bn grafiker olmalıyım diyorum bazen arkadaşlarım ailem herkes buna onay veriyor çünkü ben gerçekten yetenekliyim bunu farketmem hayatımı değiştirdi çalışmalarımı daha sonra sizlerle seve seve paylaşırım bursada oturuyorum bu kadar şimdiden hb xD umarm bni de alırsınız aranıza artık uzun bi süre ayrılmam bu siteden sLmmmmmm!! xD :tongueout: :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 07-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hoşgeldin nilay umarım bu hevesini kırmazlar imkanın varsa okulunu oku ve egitimli biri olarak devam et bu meslege doguştan grafikerim diyosun bide egitimini aldımmı çok iyi yerlere ulaşırsın çalışmaların varsa paylaşmanı bekliyorum meralka
forum kurallarınıda oumayı unutma:angel::wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet NAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet NAS(35)

Grafiker / Şırnak

Alt 08-06-2008 #3
nilay,hoşgeldin iyi forumlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-06-2008 #4
teşekkürler.... çok mutluyum tabii ki de paylaşırım ... sizi çok sevdim okudum kuralları teşekkür ederim... en kısa zamanda paylaşacağım sLmmmmmm!! xD sLmmmmmm!! xD söz..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-08-2008 #5
n!L^mde qelmiş hoşqeldin canımm.. inşallah iyi vakit geçirirsin n!L^m sLmmmmmm!! xD
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
slmmmmmm

Kapat
Şifremi Unuttum?