Slogan Yazarı Aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Slogan Yazarı Aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Proje ile ilgili işe alım süreci sona ermiştir. İlgilenen herkese teşekkür ediyorum. Konu kitlenebilir. Teşekkürler ÇeçenMilis isimli üyeden Alıntı Slogan Yazarı Aranıyor Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Çalışma ...

MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 22-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Proje ile ilgili işe alım süreci sona ermiştir. İlgilenen herkese teşekkür ediyorum. Konu kitlenebilir.

Teşekkürler
Slogan Yazarı Aranıyor

Aranan Şehir: İstanbul

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Tipografik poster tasarımı yapan yeni firmamıza, poster tasarımlarında kullanmak üzere Türkçe ve İngilizce slogan, kısa metin yazacak arkadaşlarla çalışmak istiyoruz.

Sloganın içeriği haftalık olarak belirlenecek olup, yazarın bize gönderdiği yazıların, kendilerine ait olduğunu teyid ettirecek sözleşme ile çalışılacaktır. Ayrıca farklı yöntemlerle yazıların kopya olup olmadığını anlayabiliyoruz.

Sloganlar bir kaç kelimeden de oluşabilir tek kelimeden de. Bu yazar arkadaşımızın yeteneği ile alakalı.

İlgilenen arkadaşların, sözleri ile ilgili (adet olarak) fiyat teklifini ve örnek bir kaç söz/slogan çalışmalarını e-mail ile göndermelerini rica ediyoruz.

İstanbul içi olması tercih sebebidir fakat zorunlu değildir.

Teşekkürler

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Slogan Yazarı Aranıyor - İstanbulSlogan Yazarı Aranıyor - İstanbulSlogan Yazarı Aranıyor - İstanbulSlogan Yazarı Aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2015 #3
Merhaba ben " Sedat Gül" freelance grafik tasarımcıyım,
ciddi,tecrübeli ve profesyonel tasarımcı ile çalışmak isterseniz.
hafta içi : 09:00 - 18:00 saatlerinde bana ulaşabilirsiniz.
Tugcemghk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tugcemghk

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2015 #4
Mail attım, ilgilenirseniz sevinirim.
pain_decide isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pain_decide(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2015 #5
iyide örnek alıntı sözleri sizin çalmayacağınızı nerden bilicez?
blacksnow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blacksnow

Grafiker / İstanbul

slogan; düşünenin değil haykırabilenindir...

Alt 04-03-2015 #6
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2015 #7
maillere cevap verseniz güzel olacak

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-04-2015 #8
maillere cevap verseniz güzel olacak
Sedat bey gerçekten kusura bakmayın. Ancak bu ilanı sadece bu forum da değil bir kaç farklı yerde açtık. En son elimize ulaşan başvuru sayısı 700 küsüratlıydı. Tahmin edebileceğiniz gibi 700 küsüratlı maillere cevap yazma şansımız hiç yok.

Ayrıca proje şuan o kadar yavaşladı ki. Ekip arkadaşlarımızdan birini bir motorsiklet kazasında kaybettik. Haliyle çalışmalar yavaşladığından geri dönüşlerimiz de epey aksadı.

Aksaklık için özür diliyorum.

Saygılar

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-04-2015 #9
Proje ile ilgili işe alım süreci sona ermiştir. İlgilenen herkese teşekkür ediyorum. Konu kitlenebilir.

Teşekkürler