smile adsl rezilliği

Graficafe - smile adsl rezilliği Sponsorlu Bağlantılar smile adsl rezilliği; arkadaşlar smile adsl internet paketi aldım kalitesiyle ve müşteri hizmetleri diyemicem çünkü bir numarası var ama açtığın zaman kimse ilgilenmiyor saatlerce telefonun başında bekliyorsunuz.hat açmaya ...

smile adsl rezilliği
muhittin7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhittin7(37)

Hiç Biri / Bursa

smile adsl rezilliği

Alt 04-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

smile adsl rezilliği;

arkadaşlar smile adsl internet paketi aldım kalitesiyle ve müşteri hizmetleri diyemicem çünkü bir numarası var ama açtığın zaman kimse ilgilenmiyor saatlerce telefonun başında bekliyorsunuz.hat açmaya gelince bayiler yetkili kapamaya gelince yetkili değil müşteri hizmetlerini arıyorsunuz fax numarasını istiyorsunuz nufus cüzdanınızı faxlıyorsunuz bir yığın sorular adamlar başta sözleşme yaparken zaten sizi kandırıyorlar.sonra hattınızı kapatmıyorlar.aman ben bir hataya düştüm siz kesinlikle düşmeyin çok rezil bir kurum.ha birde bu rezilliklerini su sekilde savunuyorlar.

büyümekte olan bi firmayız...

umarım büyüyemeden yok olup giderler burdan üyelerimiğzi uyarayım dedim iptal ettirene kadar insanın anasından emdiği sütü burnundan getiriyorlar.böçyle bir gaflete düşmeyin...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 04-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bilgilendirdiğin için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
MtLciL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MtLciL