Smyrna çiçekçilik logo

Logo Tasarımları - Smyrna çiçekçilik logo Sponsorlu Bağlantılar Yorumlarınız çok değerli olacak. Lütfen yardımınızı esirgemeyin :rofl: Umarım bir şeyler becerebilmişimdir. Bu arada çalışma hayali bir firmaya yaptığım bir logo. Yani öğrenme amaçlı....

Smyrna çiçekçilik logo

Smyrna çiçekçilik logo

Alt 11-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınız çok değerli olacak. Lütfen yardımınızı esirgemeyin :rofl:
Umarım bir şeyler becerebilmişimdir.
Smyrna çiçekçilik logo
Bu arada çalışma hayali bir firmaya yaptığım bir logo. Yani öğrenme amaçlı.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 11-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
okunabilirği kolay olan fontları tercih et derim. çiçek sapı fazla uzun kalmış. yaprakları düz yeşil yapıp damarlarını çizersen daha ne olur. çalışma üzerinde yoğunlaşman gerekecek...
çalışmalara devam başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 11-07-2008 #3
aslını istersen logo böyle değerlendirilemez. burda yaptığımız değerlendirme sadece görsel yönden hoşluğu olabilir. ama asıl değerlendirilmesi gereken firmanın vizyonu misyonu ve kültürüyle uyuşmasıdır. görselliği ondan sonraki aşamadır. hayali firmaya çalıştığınız logo aslında size pek fazla bişi katmaz. bunun yerine var olan bir firmayı inceleyip ben olsaydım nasıl ifade ederdim bu firmayı diye o firmaya logo çalışırdım. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #4
logo olarak güzel.Ama yazı fontu bolumunden arkadaşa katılıyorum.

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #5
bu logotype olmuş sanki :s Smyrna çiçekçilik logo çiçeğin baş kısmını yazıya çok bitiştirmişsin hersey çok flo yazılardaki efektler gereksiz yani gölge zaetn karakterle özgünleşmiş gölge boğmuş bence Smyrna çiçekçilik logo
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-07-2008 #6
bence gayet güzel olmuş, ama bu yazıyı okuyacak kişi grafikerler değil müşteriler bu konuda dikkatki ol ve çiçek üzerinde birazda çalış
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-07-2008 #7
Çok teşekkürler yorumlarınız için. Üzerinde biraz daha çalışıp buraya koyacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #8
üzerinde biraz daha yoğunlaş derim bide yazı stilini değiştir derim
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 11-07-2008 #9
yazı fontun ve verdiğin gereksiz gölge olmasa belki daha düzgün bi hal alabilir...logo yapmak bu kadar kolay olmamalı...üzerine çalış derim...kolay gelsin...iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışmam, çiçekçi, ilk, logosu, lütfen, yapın, yorum