Smyrna Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Smyrna Logo Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Kurumsal bir çalışma değildir. Renklendirme veya işleme yapılmamıştır. Akşam çıkardım, olabilecek en sade haliyle tasarımı sunmak istedim. Herhangi bir telif işlemi yapılmadığından logo mühürlüdür. Anlayışınıza sığınıyorum....

Smyrna Logo Çalışması
frocktal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frocktal

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Smyrna Logo Çalışması

Alt 31-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Smyrna Logo Çalışması

Kurumsal bir çalışma değildir. Renklendirme veya işleme yapılmamıştır. Akşam çıkardım, olabilecek en sade haliyle tasarımı sunmak istedim. Herhangi bir telif işlemi yapılmadığından logo mühürlüdür. Anlayışınıza sığınıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmanızın ne amaçla tasarlandığını, hangi sektöre hitap ettiğini ve vermek istediği mesajı yazarsanız çalışmaya katkı sağlamak adına doğru yorumları alabilirsiniz.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

frocktal

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 31-01-2009 #3
Niteliksiz bir çalışma. Sadece örnek.
Bu mesajdan alıntı yap
selmanist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selmanist(32)

Eğitimci / Kayseri

Alt 31-01-2009 #4
Bence güzel olmuş. Ama yapraklar basit kaçmış sanki. Bi de şkeildeki yuvarlak kısımla (yapraklar hariç) fontu aynı boyutta yapmayı dene. Öyle daha iyi durur sankim Smyrna Logo Çalışması Eline sağlık. Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 31-01-2009 #5
Logo öylesine çizilen ve niteliksiz olan birşeymidir sizce?
Bir logo yapım aşamasında;
Firma ismi, ilgi alanı, ulaşılmak istenen kesim, vb. gibi sayılabilecek o kadar çok bilgi gerekiyorki...
Bunların hiçbirine bağlı kalmadan yaptığınız şey malesef logo değil malesef bir logo eskizide değil, sadece anlamsız bir şekil ve yanına hiçbir anlamı olmayan bir logotype
Bu mesajdan alıntı yap
selmanist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selmanist(32)

Eğitimci / Kayseri

Alt 31-01-2009 #6
Mustafa KÜÇÜK dostum güzel yazmışsın ama adam zaten belirtmiş başta öylesine yaptım diye Smyrna Logo Çalışması o da bize bunun tam anlamıyla bi logo olduğunu savunmuyoki. Kendini gelirştirmek adına yaptığı bişeyler işte. Tıpkı hepimiz gibi...
Bu mesajdan alıntı yap
vestanbul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vestanbul

Webmaster / Van

Alt 31-01-2009 #7
Anlamı olsa diyecem ki vuuuuaaaauuuvvv süper logo.

Ama bişeyi temsil ettiği yok o yüzden demiyorum Smyrna Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

frocktal

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 31-01-2009 #8
Bence güzel olmuş. Ama yapraklar basit kaçmış sanki. Bi de şkeildeki yuvarlak kısımla (yapraklar hariç) fontu aynı boyutta yapmayı dene. Öyle daha iyi durur sankim Smyrna Logo Çalışması Eline sağlık. Başarılar.
Öncelikle teşekkür ederim. Hedefim basit çalışmaktı. Font konusunda ise fontu büyültürsem kalınlıkta artacak, dolayısıyla bu sefer daha uyumsuz bir görüntü verecekti.

Logo öylesine çizilen ve niteliksiz olan birşeymidir sizce?
Bir logo yapım aşamasında;
Firma ismi, ilgi alanı, ulaşılmak istenen kesim, vb. gibi sayılabilecek o kadar çok bilgi gerekiyorki...
Bunların hiçbirine bağlı kalmadan yaptığınız şey malesef logo değil malesef bir logo eskizide değil, sadece anlamsız bir şekil ve yanına hiçbir anlamı olmayan bir logotype
Size de öncelikle teşekkür ederim. Logo öylesine çizilen ve niteliksiz olan bir şeydir dediğimi zannetmiyorum. Diyeceğimi de zannetmiyorum. En azından bu benim tanımım değil. Logonun kurumsal olmadığına dair bilgi verdim, bahsettiğiniz tüm kurallar(ınız) bu aşamada ölüdür. Bu sadece örnek olarak çalışılmış bir logodur. Bu kadar.

Anlamı olsa diyecem ki vuuuuaaaauuuvvv süper logo.

Ama bişeyi temsil ettiği yok o yüzden demiyorum Smyrna Logo Çalışması

Teşekkür ederim. Sanırım bir yanlışlık oldu. Anlamsız olduğuna dair bir şey söylemedim. Niteliksiz, anlamsız olduğu anlamına gelmemeli. Zihnimdeki düşüncelerin dışavurumu olarak ortaya çıkmış bir ürün. Sözgelimi çıkaracağınız anlam İzmir'in tarihi kökeni üzerine olabilir belkide.
Bu mesajdan alıntı yap
SayBorG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SayBorG(35)

Grafiker / İzmir

Alt 10-07-2009 #9
bir kurumsallığı ve hatta vurgulaması gereken birşey olmadığına göre logo olarak değil de bir grafik tasarım diyelim sadece, ucu açık kalsın. çünkü logo olarak baktığımda acaba soldaki dala benzeyen obje neyi ifade ediyor, n harfi neden diğerlerinden farklı renkte gibi düşünceler geçiyor aklımdan. diğer türlü bir bütün olarak bakıldığında güzel bir tasarım, yaratıcılığınızı tebrik ederim bir izmirli olarak. iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arif unlu, calismasi, logo, smyrna