Şölen Yeni Logo

Logo Tasarımları - Şölen Yeni Logo Sponsorlu Bağlantılar Şölen, 25. yılını yenilenen yüzüyle kutluyor. Şölen, 25. yılında yepyeni logosuyla tüketicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şölen'in yeni kurumsal kimliği, son dönemdeki çalışmaları, yatırımları ve gelecek hedefleri Şölen CEO'su ...

Şölen Yeni Logo
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Şölen Yeni Logo

Alt 11-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şölen, 25. yılını yenilenen yüzüyle kutluyor.

Şölen Yeni Logo

Şölen, 25. yılında yepyeni logosuyla tüketicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şölen'in yeni kurumsal kimliği, son dönemdeki çalışmaları, yatırımları ve gelecek hedefleri Şölen CEO'su Elif Çoban ve Şölen Yönetim Kurulu Üyesi Hazım Ellialtı'nın katılımıyla gerçekleştirilen bir toplantıda basın mensuplarıyla paylaşıldı.

Şölen Yeni Logo

Şölen'in yeni logosuyla ilgili ayrıntıları paylaşan Şölen Yönetim Kurulu Üyesi Hazım Ellialtı şunları söyledi: "Öyle bir logo yaratmalıydık ki; yediden yetmişe ancak her tüketici kitlesine özel, farklı lezzette seçenekler sunduğumuz görülsün. Pırıltımız, heyecanımız, işimizi yaparken aldığımız keyif belli olsun. Bölgesel, hatta global markalarımız olsun. Türkiye'nin lider çikolata ihracatçısı olarak dünyanın dört bir yanına, Turquality bayrağıyla markalarımızı taşıma arzumuzu yansıtsın. Tüketicilerimize cesur deneyimler vaat ettiğimizi vurgulasın. Ayaklarımız yere sağlam basarken yıldızlara ulaşma isteğimizi anlatsın. Farklı olduğumuzu göstersin. Sıcaklığımızı, yakınlığımızı, coşkumuzu, ulaşılabilir, genç, çağdaş olduğumuzu göstersin. 2 yıla yayılan ve çok titiz yürütülen bir süreci geride bırakıyoruz. Dünyanın önde gelen stratejik konumlandırma şirketleriyle, tasarım ajanslarıyla birlikte çalıştık. Defalarca tüketicilerimize gittik, onların görüşlerini, beklentilerini, beğenilerini kendimize rehber aldık. Artık çalışmamızın sonuçları hayata geçiyor." Alıntıdır.

Yorum yapmadan geçemicem.
Şölen gibi sektöründe üst düzey bir firma için oldukça hafif kalmış bu logoyu, logo diye sunuma hazırlama zahmetine bile girmezdim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben üstüne para vereyim kullanmasınlar bunu.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-06-2014 #3
Ben üstüne para vereyim kullanmasınlar bunu.
Yani bununla pazara çıkıp, nasıl boy gösterecekler ben anlamakta güçlük çekiyorum açıkcası..
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 13-06-2014 #4
Bana daha çok turizmi yansıttı yeni logo, tatile çıkasım geldi Şölen Yeni Logo belki de amaç buydu bilemedim şimdi Şölen Yeni Logo
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-06-2014 #5
Bana daha çok turizmi yansıttı yeni logo, tatile çıkasım geldi Şölen Yeni Logo belki de amaç buydu bilemedim şimdi Şölen Yeni Logo
Ahaha Şölen Yeni Logo bak hiç bu açıdan bakmamıştım ben açımda sorun var kesin Şölen Yeni Logo

Hakikaten logo tatile çağırıyor Şölen Yeni Logo Şölen Yeni Logo
Bu mesajdan alıntı yap
meralsinop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meralsinop(32)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2014 #6
evet arkadaşlar katılıyorum tatil havası yaratıyor insanda
Bu mesajdan alıntı yap
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2014 #7
çok basit ve sönük bir logo (hayal kırıklığı yani )
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 16-06-2014 #8
''... tasarım ajanslarıyla birlikte çalıştık...''

Bir logo çalışmasının bu kadar basık ve enerjisiz olma sebebi sadece Sebep / Sonuç ilişkisidir.
Bu mesajdan alıntı yap