Solmaz Elektrik Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Solmaz Elektrik Logo Çalışması ...

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 25-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı zemin içerisindeki elektrik sembolünü hem firmanın ilk harfini hem de elektrik alanında faaliyet gösterdiği için koymayı düşündüm.Alt alta sıralanmış küçük beyaz zeminleri ise elektriğin E sini ifade etmesi amacıyla yerleştirdim.
Daha güzel bir çalışmanın ortaya çıkması amacıyla yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 26-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
elektriği ifade eden malzemenin alt ve üst ucunu zeminin dışına taşırabilir
zemin ile aynı renk kontür uygulayabilirsin fontlarda alternatif denenebilir
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2009 #3
Fontlar daha estetik olabilir .Renk uyumuda daha doğrusu uyumsuzluğuda gözüme takıldı Solmaz Elektrik Logo Çalışması
E harfini ifade etmesi için yerleştirdiğin sembolü sola taşısan daha mantıklı olur diye düşünüyorum Solmaz Elektrik Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-03-2009 #4
Yapılan yorumlar ve eleştiriler üzerine alternatif çalışmalar yapıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 26-03-2009 #5
fontu beğendim. kopukhasan'ın elektrik işaretini taşırma fikri bana da mantıklı geldi. başka bir alternatif denemek isterseniz, elektrik işaretini "s" harfi yerine de kullanabilirsiniz. tabi bu durumda elektriği "s" şeklinde okutmak için, font ve renk tercihlerinde oynama gerektirebilir.
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-03-2009 #6
fontu beğendim. kopukhasan'ın elektrik işaretini taşırma fikri bana da mantıklı geldi. başka bir alternatif denemek isterseniz, elektrik işaretini "s" harfi yerine de kullanabilirsiniz. tabi bu durumda elektriği "s" şeklinde okutmak için, font ve renk tercihlerinde oynama gerektirebilir.
Açıklamamda elektrik işaretini S harfi yerine kullandığımı yazmıştım.İşareti dışa taşırma önerinizi deneyeceğim.Yorumunuz için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 26-03-2009 #7
Açıklamamda elektrik işaretini S harfi yerine kullandığımı yazmıştım.İşareti dışa taşırma önerinizi deneyeceğim.Yorumunuz için teşekkürler.
kastettiğim "solmaz" 'ın başına "s" harfini silip, -"elektrik işareti"+olmaz- şeklinde yazıp, bütününü "solmaz" biçiminde okutmanızdı. ama bu sadece fikir. başarılı bir şekilde ve doğru font ve de renklerde uygulanırsa, düşünülebilecek bir alternatif.
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-03-2009 #8
kastettiğim "solmaz" 'ın başına "s" harfini silip, -"elektrik işareti"+olmaz- şeklinde yazıp, bütününü "solmaz" biçiminde okutmanızdı. ama bu sadece fikir. başarılı bir şekilde ve doğru font ve de renklerde uygulanırsa, düşünülebilecek bir alternatif.
Özür dilerim.Anlatmaya çalıştığınız şeyi anlayamamışım.Oldukça güzel bir fikir.Deneyeceğim.İlginize teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap