Solvent Makinaları

Dijital makineler - Solvent Makinaları ...

Solvent Makinaları
simgereklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

simgereklam

Grafiker / Gaziantep

Solvent Makinaları

Alt 29-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar ben 2e ileri teknoloji istanbul firmasından 2.5 metreli 8 kafalı xaar 128 makina aldım bu firmada başka makina alan arkadaşlar varmı birde bu firmadan menmunmusunuz acaba
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mithat57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mithat57

Grafiker / Ankara

Alt 24-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
vutek veya mimaki deseydin yardımcı olurdum, ama üzgünüm....
Bu mesajdan alıntı yap
janjan41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

janjan41

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-12-2008 #3
geçen sene bu firmadan 12 xaar 128 kafa truva modelini almayı düşünüyordum o dönemde 5 adet referans firmasıyla telefonda görüştüm ve hepside olumlu cwplar wermişti ancak fiyatta anlaşamadığımız için olmadı bizde başka marka aldık

makine iyidir weya kötüdür diemem ama gördüğüm kadarıyla güzel baskısı war 2e de iyi bir firmadır sorun yasıycanı sanmıyorum

bence cokta kafanı yorma sonuçta almısın makineyii hayırlı uğurlu kullan
Bu mesajdan alıntı yap
birolbirinc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

birolbirinc

Baskıcı / Bursa

Alt 24-12-2008 #4
ben aldım pek sorunum olmadı makineleri güzel xaar 128 plus 8 kafa sorunsuz ilk aldığım kalitede baskılarım var. tam ototmatik baskıyı veriyorum ilk 1 - 2 metreden sonra başında bile durmuyorum. kalite ise resimlerin iyi ise ve ayarların da sorun yoksa harika resim baskıları alıyorsun ben pek çok defa iç mekan baskısı yaptım gayet canlı çıktılar aldım. bir sorunun olursa özelden mesajda atabilirsin bildiğim kadarı ile yardımcı olmaya çalışırım makinan şimdiden hayırlı olsun uzun yıllar kaliteli hizmet eder inşallah
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
2e teknoloji, makinalari, solvent