solvent yazıcılara alternetif olarak ne tür yazıcılar bulunmakta?

Dijital makineler - solvent yazıcılara alternetif olarak ne tür yazıcılar bulunmakta? Sponsorlu Bağlantılar Solvent baskı makinesi almayı planlıyordum. Ama araştırmalarım sonunda solventin zararlı olduğu hatta başında duran kişinin ciddi sağlık sorunları yaşıyabileceğini öğrendim. Avrupada da solvent makinaların kullanılmadığını okudum bi kaç ...

kdemirtash isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kdemirtash

Grafiker / Balıkesir

Alt 22-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Solvent baskı makinesi almayı planlıyordum. Ama araştırmalarım sonunda solventin zararlı olduğu hatta başında duran kişinin ciddi sağlık sorunları yaşıyabileceğini öğrendim. Avrupada da solvent makinaların kullanılmadığını okudum bi kaç yerde. solvente alternatif olarak hangi aletler bulunmakta? Avrupada hangi aletler kullanılıyo? Folyo, delikli folyo, stiker ve çeşitli ağırlıklarda ve büyüklüklerdeki kağıtlara baskı alabileceğim ne tür aletler var?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bahadır-canon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bahadır-canon

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öne yapacağınız işin iç mekandamı yoksa dış mekandamı kullanılacağını tespit etmelisiniz. eğer iç mekanda kullanılacaksa pigment mürekkep kullanan yazıcıları tavsiye ederim. dış mekanda kullanılacaksa ecosolvent makineler kullanılabilir.
Bu mesajdan alıntı yap